Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ପୁଲଓ୍ବାମା ଆକ୍ରମଣ ପରେ ରିଟ୍ରିଟ ସେରିମନିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ଯୁଦ୍ଧର ମାହୋଲ ; ପାକ୍ ରେଞ୍ଜର ଦେଖାଇଲେ ରାଇଫଲ୍ ତ ମିଳିଲା ଏମିତି ଜବାବ

17/02/2019 at 9:37 AM

ଫିରୋଜପୁର ୧୭|୨: ପୁଲଓ୍ବାମା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ପରେ ହୁସେନଓ୍ବାଲା ବର୍ଡରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଯୁଦ୍ଧର ମାହୋଲ। ବର୍ଡରରେ ରିଟ୍ରିଟ ସେରିମନି ଚାଲିଥିବାବେଳେ ପାକ୍ ର ଜଣେ ଯବାନ ଭାରତୀୟ ସେନା ଉପରକୁ ରାଇଫଲ ଦେଖାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ଭାରତୀୟ ଦର୍ଶକ ପାକିସ୍ତାନ ବିରୋଧରେ ନାରାବାଜି କରିଥିଲେ । ହୁସେନଓ୍ବାଲ ବର୍ଡରରେ ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ସାଢେ ୪ଟା ବେଳେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ରିଟ୍ରିଟ ସେରିମନିରେ ଭାରତୀୟ ଯବାନମାନଙ୍କ ଆକ୍ସନରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାର ରାଗ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ପାକିସ୍ତାନ ରେଞ୍ଜର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଖରାପ ଆକ୍ସନ ଏବଂ ଇସାରା କରିଥିଲେ । ଜଣେ ପାକିସ୍ତାନ ରେଞ୍ଜର ଭାରତୀୟ ଯବାନଙ୍କ ଉପରକୁ ରାଇଫଲ ଦେଖାଇ ଇସାର କରିଥିଲେ । ଏହାଦେଖି ପାକିସ୍ତାନ ପଟେ ବସିଥିବା ଦର୍ଶକ କରତାଳି ମାରିବା ସହ ନାରା ଲଗାଇଥିଲେ । ଏହାର ଜବାବ ଦେଇ ଭାରତୀୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଶିଖ୍ ଛିଡାହୋଇ ଉଚ୍ଚ ସ୍ବରରେ ‘ସୋ ନିହାଲ ସତ ଶ୍ରୀ ଅକାଲ’ ନାରା ଲଗାଇଥିଲେ । ଏହି ନାରା ପରେ ପାକ୍ ରେଞ୍ଜରଙ୍କ ଆକ୍ସନ ଏବଂ ଇସାରା ଆହୁରି ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଜଣେ ପାକିସ୍ତାନ ରେଞ୍ଜର ନିଜ ଦୁଇ ହାତରେ ଏଭଳି ଇସାରା କରିଥିଲେ କି ଯେମିତି ଖଣ୍ଡା ଚଲାଉଛନ୍ତି ।

   Related Posts