Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

୧୪ ମହଲା ଛାତରୁ ଡେଇଁ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଆଇଜିଙ୍କ ଝିଅ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା; ଆସନ୍ତାକାଲି ଥିଲା ବାହାଘର

9/12/2018 at 1:11 PM

ପାଟଣା ୯/୧୨ : ବିହାରର ରାଜଧାନୀ ପାଟଣାରୁ ଘଟିଛି ଅଘଟଣ | ଜଣେ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଆଇଜିଙ୍କ ଝିଅ ୧୪ ମହଲା ବିଶିଷ୍ଟ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ଛାତରୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ତେବେ ଚାଂଚଲ୍ୟକର ଘଟଣା ହେଲା ଯେ ଆସନ୍ତାକାଲି ତାଙ୍କର ବିବାହ ହେବାର ଥିଲା | ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଆଇଜି ହେଲେ ସୁଧାଂଶୁ କୁମାର | ସେ କୋତବାଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଉଦୟଗିରି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ରହୁଥିଲେ | ଏହି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ମ୍ୟୁଜିୟମ ସାମ୍ନାରେ ରହିଛି | ଘଟଣା ଆଜି ସକାଳେ ଗହାଇଥିବା ଖବର ମିଳିଛି | ମୃତକ ହେଲେ ଡାକ୍ତର ସ୍ନିଗ୍ଧା କୁମାରୀ | ଖବର ପାଇବା ପରେ ଡ଼ିଏମ ଏବଂ ଏସଏସପି ମନୁ ମହାରାଜ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଶନିବାର ଦିନ ସ୍ନିଗ୍ଧାଙ୍କ ତିଲକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହୋଇଥିଲା | ଆସନ୍ତାକାଲି କିଷାନଗଞ୍ଜର ଡ଼ିଏମ ମହେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରସାଦଙ୍କ ସହ ବାହାଘର ହେବାର ଥିଲା | ଆଜି ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୬ଟା ବେଳେ ସେ ଡ୍ରାଇଭର ସଂଗେ ଆସି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ପହଂଚିଥିଲେ | ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ୧୫ ମହଲାରେ ଜଣେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ପରେ ସେ ଡେଇଁ ଦେଇଥିଲେ | ସେ ଡେଇଁବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ହସ୍ପିଟାଲ ନେଇଯାଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ | ତେବେ ସେଠାକାର ଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ ସ୍ନିଗ୍ଧା ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଜଣେ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ସେଠାକୁ ଆସିଥାନ୍ତି |


ପୋଲିସ ଘଟଣାତ ତଦନ୍ତ କରୁଛି | ତେବେ ଏହା ଏକ ହାଇ ପ୍ରୋଫାଇଲ କେଶ ହୋଇଥିବାରୁ ପୋଲିସ କୌଣସି ତଥ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରୁନାହିଁ | ତେବେ ବିବାହର ଦିନେ ପୂର୍ବରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବାରୁ ଏହା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କିତ ହୋଇଥିବା ଆଶଙ୍କା କରାଯାଉଛି | ତେବେ ଛାତ ଉପରୁ ଏକ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ | ଘରଲୋକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି ପୋଲିସ |

   Related Posts