Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

‘ଓସ୍କାର ଜିତିବା ପରେ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମରେ କେହି ହେଲେ ମୋତେ କାମ ଦେଲେ ନାହିଁ, ମୁଁ ପୂରା ଭାଙ୍ଗି ପଡିଥିଲି’- ସାଉଣ୍ଡ ଡିଜାଇନର ରେସୁଲ

27/07/2020 at 8:10 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୭।୦୭: ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଲାଗିଥିବା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏଆର ରେହମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ସାଉଣ୍ଡ ଡିଜାଇନର ଏବଂ ଏଡିଟର ରେସୁଲ ପୁକୁଟ୍ଟି ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡକୁ ନେଇ ସମାନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ସ୍ଲମଡଗ୍ ମିଲେନିଅର୍ସ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଓସ୍କାର ଆଓ୍ଵାର୍ଡ ଜିତିବା ପରେ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସଙ୍କୁଚିତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ଫିଲ୍ମ ଡାନି ବୟଲରେ ବେଷ୍ଟ ସାଉଣ୍ଡ ମିକ୍ସିଂ ପାଇଁ ସେ ରିଚାର୍ଡ ପ୍ରିକେ ଓ ଇଆନ ଟ୍ୟାପ୍‌ଙ୍କ ସହ ମିଳିତ ଏକାଡେମୀ ଆଓ୍ଵାର୍ଡ  ଜିତିଥିଲେ ବୋଲି ରେସୁଲ କହିଛନ୍ତି।

ଶେଖର କପୁରଙ୍କ ଟ୍ଵିଟ୍‌ର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇ ରେସୁଲ କହିଛନ୍ତି, ପ୍ରିୟର ଶେଖର କପୁର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ମୁଁ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଥିଲି। କେହି ହେଲେ ମୋତେ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମରେ ଏବଂ ଆଞ୍ଚଳିକ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇନଥିଲେ। ମୁଁ ଓସ୍କାର ଜିତିବା ପରେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ମୋତେ ବହୁତ ହଇରାଣ କରାଯାଇଥିଲା। ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ୍ ମୋତେ ତୁମର ଆମକୁ ଆବଶ୍ୟକତ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ତଥାପି ମୁଁ ମୋର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀକୁ ଭଲ ପାଏ ବୋଲି ରେସୁଲ କହିଛନ୍ତି। ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତ ତଥା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଶେଖର କପୁର ଟ୍ଵିଟ୍ କରି କହିଥିଲେ ରେହମାନଙ୍କ ଏହା ଭୁଲ୍ ଥିଲା ସେ ଓସ୍କାର ଜିତିଲେ।

ରେସୁଲ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀକୁ ମୋତେ ଶିଖାଇଛି ସ୍ଵପ୍ନ କେମିତି ଦେଖାଯାଏ। ଅନେକ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ ଯେଉଁମାନେ ମୋତେ ବିଶ୍ଵାସ କରୁଥିଲେ। ବଲିଉଡରେ ଯେମିତି ମୋତେ ହଇରାଣ କରାଗଲା, ଚାହିଁଥିଲେ ମୁଁ ସହଜରେ ହଲିଉଡକୁ ଯାଇ ପାରିଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଯିବାକୁ ଚାହିଁଲି ନାହିଁ। ଭାରତରେ କାମ କରି ମୁଁ ଓସ୍କାର  ଜିତିଛି। ମୁଁ #MPSE ଛଅ ଥର ମନୋନୀତି ହୋଇଛି ଏବଂ ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ଜିତିଛି। ଏହା ପରେ ମୁଁ ଯାହା କଛି କରିବାର ଥିଲା ଏଠି  ହିଁ କରିଛି। ଏଠାରେ ଲୋକେ ତୁମକୁ ତଳେ ପକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାନ୍ତି। ତଥାପି ମୁଁ ମୋ ମୋ ନିଜ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ଵାସ କରିଥାଏ।

   Related Posts