Thursday, August 22, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାର ଦୁଇଟି ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ପାଞ୍ଚଟି ବୁଥରେ ୧୯ ତାରିଖରେ ସାନି ମତଦାନ

ବାରିପଦା ୧୫|୫: ୧୯ ତାରିଖ ରବିବାର ଦିନ ହେବ ସାନି ମତଦାନ । ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାର ଦୁଇଟି ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ପାଞ୍ଚଟି ବୁଥରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ସାନି ମତଦାନ । ଗତ ଏପ୍ରିଲ ୨୯ ତାରିଖରେ ହୋଇଥିବା ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ମତଦାନ ବେଳେ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାର ବାଙ୍ଗିରିପୋଷି ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀର ଗୋଟିଏ ବୁଥ୍ ଓ ବାରିପଦା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀର ୪ ଗୋଟି ବୁଥରେ ଇଭିଏମ ମେସିନ ତ୍ରୁଟିକୁ ନେଇ ସାନି ମତଦାନ ପାଇଁ ଦାବି ହୋଇଥିଲା । ପରେ ଆସନ୍ତା ୧୯ ତାରିଖ ଏହି ୫ଟା ବୁଥରେ ସାନି ମତଦାନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ତେବେ ବାରିପଦା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ବାରିପଦା ପୌରପରିଷଦର ର ୨୬ ନଂ ୱାର୍ଡର ୧୬ ନଂ ବୁଥ, ୨୧ ନଂ ୱାର୍ଡର ୧୯ ନଂ ବୁଥ, ଖୁଣ୍ଟା ବ୍ଲକର ବିସିପୁର ଆଠପଡ଼ାରେ ୧୬୬ ନଂ ବୁଥ, ବଡ଼ସାହି ବ୍ଲକ୍ ଅଧୀନରେ ଥିବା ଖାଁନୂଆ(୨) ର୨୨୪ ବୁଥ, ଓ ବାଙ୍ଗିରିପୋଷ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ଥିବା କଖାରୁଶୋଳର ୧୦୪ ନଂ ବୁଥ୍ ରେ ସାନି ମତଦାନ ହେବ। ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ବୁଥରେ ମୋଟ ୪ ହଜାର ୯ ସହ ୬୭ ଜଣ ଭୋଟର ଥିବାବେଳେ କିଭଳି ଏହି ଭୋଟରଙ୍କୁ ନିଜ ସପକ୍ଷରେ ନେବେ ଏ ନେଇ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାର ଲୋକସଭା ସାଂସଦର ବିଜେଡି ପାର୍ଥି ଡ଼ା. ଦେବାଶିଷ ମାରାଣ୍ଡି ଓ ବିଜେପି ପାର୍ଥି ଇଂ. ବିଶେଶ୍ବର ଟୁଡୁ ଆଖି ପକାଇ ଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଅନ୍ୟପଟେ ବିଧାନସଭା ପାର୍ଥୀ ବିଜେଡିର ବାରିପଦା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ସରୋଜିନୀ ହେମ୍ବ୍ରମ ଓ ବିଜେପିର ପାର୍ଥି ପ୍ରକାଶ ସୋରେନ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟରେ କଡା ଟକ୍କର ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ସେହିପରି ବାଙ୍ଗରିପୋଷି ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ର ବିଜେଡି ପାର୍ଥି ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି ଓ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥି ସୁକୁଦା ମୁର୍ମ ଭୋଟ୍ଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ନେବାପାଇଁ ଗୋଟି ଚାଳନା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି ।

95 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର