Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ଚୋର ଧରିବାକୁ ପୋଲିସ ନାକେଦମ : ଦୀର୍ଘ ୫ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଧରାପଡିଲା ଆନ୍ତଃରାଜ୍ୟ ଡକାୟତ, ପୋଲିସ ଉପରକୁ କରିଥିଲା ବୋମାମାଡ

14/06/2020 at 1:21 PM

ରେମୁଣା ୧୪।୬: ଦୀର୍ଘ ୫ ଘଣ୍ଟାର କସରତ ପରେ କୁଖ୍ୟାତ ଆନ୍ତଃରାଜ୍ୟ ଡକାୟତକୁ କାବୁ କଲା ରେମୁଣା ପୋଲିସ । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ରେମୁଣା ସାମୁରାଇପୁର ଗାଁର ଈଶ୍ବର ମହାଳିକ ନାମକ ଯୁବକ ନାଁରେ ୪୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ରହିଛି । ଏକ ଡକାୟତି ଘଟଣାର ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ସମୟରେ ରେମୁଣା ପୋଲିସ ତା ଘର ଉପରେ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ନଜର ରଖିଥିଲା ।

ଶନିବାର ରାତିରେ ଏକ ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟ ସୂତ୍ରରୁ ସେ ଘରେ ଥିବା ଖବର ପାଇ ଆଜି ଭୋର ୫ଟା ସମୟରେ ମନୋଜ କୁମାର ରାଉତ (ଡିଏସପି କ୍ରାଇମ୍), ରେମୁଣା ଆଇଆଇସି ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ଶେଖର ନାୟକ ଓ ସହଦେବ ଖୁଣ୍ଟା ଆଇଆଇସି କୃଷ୍ଣ ଚନ୍ଦ୍ର ପଲାଇ ଦୁଇ ସେକ୍ସନ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ସହିତ ସାମୁରାଇପୁର ସ୍ଥିତ ଈଶ୍ବରର ଘରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଈଶ୍ବର ନିଜ ଘର ଦୁଇ ମହଲା ଛାତ ଉପରକୁ ଯାଇ ପୋଲିସ ଉପରକୁ ସୁତୁଲି ବୋମା ଫୋପାଡିବା ସହିତ ଟେକା ପଥର ମାଡ କରିଥିଲା । ଏଥିରେ କୌଣସି ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଆହତ ହୋଇନଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି ।

ପୋଲିସର ସମସ୍ତ ଉଦ୍ୟମ ବିଫଳ ହେବା ପରେ ଡିଏସପି ଆଇଆଇ ସି ଲୁଟେରାକୁ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ ପାଇଁ ବୁଝାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ଦୀର୍ଘ ଏକ ଘଣ୍ଟା ଧରି ବୁଝାଇବା ପରେ ସେ ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲା । ସକାଳ ୯ଟା ୩୦ ମିନିଟ ସମୟରେ ବାହାରକୁ ଆସିବା ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ପୋଲିସ ତାକୁ ଗିରଫ କରି ଗାଡିରେ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ । ତଦନ୍ତ ପରେ ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଅପରାଧିମାନଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି ଡିଏସପି (କ୍ରାଇମ୍) କହିଥିଲେ ।

   Related Posts