Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପହଞ୍ଚିବ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାୱତଙ୍କ ମରଶରୀର, ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||

Zoomକୁ ଟକ୍କର ଦେବ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଲଞ୍ଚ୍ କରିବ JioMeet ଭିଡିଓ କଲିଂ ଆପ୍

1/05/2020 at 3:34 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧।୫: ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ହେତୁ ଲୋକମାନେ ଗୁଗୁଲ୍ ମିଟସ ଏବଂ ଜୁମ୍ ଆପ୍ ଅଧିକ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀ ଜିଓ ଏହାର ଭିଡିଓ କଲିଂ ଜିଓମିଟ୍ ଆପ୍ ସାରା ଦେଶରେ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଏବଂ ଟାବଲେଟରେ HD ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ଉପଭୋଗ କରାଯାଇପାରିବ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଜିଓମିଟ୍ ଫ୍ରି ପ୍ଲାନ୍ ରେ ୫ଜଣ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ସପୋର୍ଟ କରେ ଏବଂ ଏହାର ବିଜନେସ୍ ପ୍ଲାନ୍ ସାହାଯ୍ୟରେ ୧୦୦ରୁ ଅଧିକ ଉପଭୋକ୍ତା ଗୋଟିଏ କଲରେ ଅଂଶ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଜିଓର ଏହି ସେବାରେ ଇମେଲ ଏବଂ OTP- ଆଧାରିତ ଲଗ୍ ଇନ୍ ମିଟିଂ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇପାରିବ ।

   Related Posts