Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ରିଲାଏନ୍ସ ଜୁଏଲର୍ସ ପକ୍ଷରୁ ଅନୁୁଗୁଳ ଠାରେ ନୂଆ ଫ୍ଲାଗସିପ ସୋ’ରୁମ୍ ଉଦଘାଟନ ଘୋଷଣା : ଆକର୍ଷଣୀୟ ଉଦଘାଟନୀ ଅଫର ଉନ୍ମୋଚିତ

27/04/2019 at 12:40 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୬/୪ : ଭାରତର ସବୁଠୁ ବିଶ୍ୱାସଯୋଗ୍ୟ ଗହଣା ବ୍ରାଣ୍ଡ୍ ରିଲାଏନ୍ସ ଜୁଏଲ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ଅନୁଗୁଳର ଅମଲାପଡ଼ା ଠାରେ ଥିବା ଅନୁ ସପିଙ୍ଗ୍ ମଲ୍ରେ ଏହାର ଫ୍ଲାଗ୍ସିପ୍ ସୋ’ରୁମ୍ ଆଜି ଉଦ୍ଘାଟିତ ହୋଇଛି । ଏହି ସୋ’ରୁମ ୩୨୦୦ ବର୍ଗଫୁଟ ପରିବ୍ୟାପ୍ତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏଠାରେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ସୁନା ଓ ହୀରା ଗହଣା ସମ୍ଭାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଛି । ଅନୁଗୁଳ ଷ୍ଟୋର୍ରେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଉଦଘାଟନୀ ଅଫର ଭାବେ ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୬ରୁ ମେ’ ୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ମୂଲ୍ୟର କ୍ରୟ ଉପରେ ପ୍ରଥମ ୧୦୦ ଜଣ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ମାଗଣା ଗୋଲ୍ଡ କଏନ୍ (ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ମୁଦ୍ରା) ପ୍ରଦାନ କରାଯିବା ବୋଲି ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି(ସର୍ତାବଳୀ ଲାଗୁ) । ଷ୍ଟୋର୍ ତରଫରୁ ସୁନା ଗହଣା ଗଢ଼େଇ ମୂଲ୍ୟ ଉପରେ ଫ୍ଲାଟ୍ ୨୫% ରିହାତି ଏବଂ ହୀରା ଗହଣା ଉପରେ ୨୫% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉଛି ।


ରିଲାଏନ୍ସ ଜୁଏଲ୍ସର ଅନୁଗୁଳ ସୋ’ରୁମ୍ ଏହାର ପାରମ୍ପରିକ ଏବଂ ସମସାମୟିକ ସୁନା ଓ ହୀରା ଗହଣା ଜରିଆରେ ସହରକୁ ଚମକାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଯାଇଛି । ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନୂଆ ମନ୍ଦିର ଗହଣା ସମ୍ଭାର “ଅପୂର୍ବମ୍’ ମଧ୍ୟ ଏହି ଷ୍ଟୋରରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ । ଅପୂର୍ବମ ହେଉଛି ଅତି ସୁ୍ଦର ଭାବେ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଥିବା ମନ୍ଦିର ଗହଣାର ସମ୍ଭାର ଯାହା ଉକ୍ରୃଷ୍ଟ କାରିଗରି ଓ ଭାରତୀୟ ଐତିହ୍ୟକୁ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରୁଛି । ଦକ୍ଷିଣ ଓ ପଶ୍ଚିମ ଭାରତର କୋଣ ଅନୁକୋଣରେ ଥିବା କେତେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଏତିହ୍ୟସ୍ଥଳୀରୁ ଏହି ଗହଣା ସମ୍ଭାର ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ନିଆଯାଇଛି । ୟୁନେସ୍କୋ ପକ୍ଷରୁ ବିଶ୍ୱ ଐତିହ୍ୟ ମାନ୍ୟତା ହାସଲ କରିଥିବା ହାମ୍ପି ହେଉଛି ଏହାର ପ୍ରେରଣାର ମୂଳ ଉତ୍ସ । ଏହି ଗହଣାଗୁଡ଼ିକରେ ବିଜୟ ବିଥାଲ ମନ୍ଦିରର ପ୍ରବେଶ ଦ୍ୱାରରେ ଅତି ସୁନ୍ଦର ଭାବେ ହୋଇଥିବା ଖୋଦେଇ ଠାରୁ ହାମ୍ପିର ବ୍ୟାପକ ପରିସର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତର ପ୍ରତିଫଳନ ରହିଛି ।


ଏହି ନୂଆ ଷ୍ଟୋର୍ ଏହାର ଆକର୍ଷଣୀୟ ସୁନ୍ଦରତା, ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଆଲୋକ ସାଜସଜ୍ଜା ଏବଂ ଆଖିଦୃଶିଆ ଡିସ୍ପ୍ଲେ ସହିତ ଉଲ୍ଲାସ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ଭଳି ଗ୍ରାହକ ସେବାକୁ ନେଇ ଅନ୍ୟତମ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସପିଙ୍ଗ ଅନୁଭୂତି ପ୍ରଦାନ କରିବକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଯାଇଛି ।


ବିଗତ ବର୍ଷଗୁଡ଼ିକରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜୁଏଲସ୍ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ମୂଲ୍ୟ ବର୍ଗରେ ନିତିଦିନିଆ ପିନ୍ଧା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅବସର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁଥିରେ ଏହାର ଗ୍ରାହକ ଓ ପୃଷ୍ଠପୋଷକମାନଙ୍କ ବିବିଧ ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ପୂରଣ କରୁଛି । ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଖରେ ପହଂଚିବା ଏବଂ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଗହଣା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବା ସହିତ ରିଲାଏନ୍ସ ଜୁଏଲ୍ସ ଏହାର ଉପସ୍ଥିିତିକୁ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢ଼ାଇବା ଜାରି ରଖିବ । ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର (ଷ୍ଟାଣ୍ଡ୍ଏଲୋନ) ଓ ସପ୍ ଇନ୍ ସପ୍ (ଏସଆଇଏସ୍) ଫର୍ମାଟ୍ରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବା ସହିତ ରିଲାଏନ୍ସ ଜୁଏଲ୍ସର ଏବେ ସାରା ଦେଶର ୬୬ରୁ ଅଧିକ ସହରରେ ଉପସ୍ଥିତି ରହିଛି । ରିଲାଏନ୍ସ ଜୁଏଲ୍ସ ଏହାର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ପରିବେଶ, ଆକର୍ଷଣୀୟ ଡିସ୍ପ୍ଲେ, ସମୃଦ୍ଧ ସାଜସଜ୍ଜା ଏବଂ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଗ୍ରାହକ ସେବାକୁ ନେଇ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ରୋମାଂଚକ ଅନୁଭୂତି ପ୍ରଦାନ କରୁଛି ।


ନୂଆ ସୋ’ରୁମର ଉନ୍ମୋଚନ ଅବସରରେ ନିଜର ଭାବନାକୁ ବ୍ୟକ୍ତ କରି ରିଲାଏନ୍ସ ଜୁଏଲ୍ସ ପ୍ରବକ୍ତା କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ଅନୁଗୁଳରେ ଆମେ ଆମର ସୋ’ରୁମ୍କୁ ଉନ୍ମୋଚନ କରି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦିତ । ଆମ ସୋ’ରୁମ୍ରେ ଆମ ଗ୍ରାହକ ତଥା ପୃଷ୍ଠପୋଷକମାନେ ଏକ ଜାତୀୟ ଗହଣା ବ୍ରାଣ୍ଡ୍ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ଗୁଣବତା ଏବଂ ଶୁଦ୍ଧତାର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ମୂଲ୍ୟରେ ବିଭିନ୍ନ ଡିଜାଇନ୍ରେ ପାଇପାରିବେ ।’’

   Related Posts