Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ବିନ ନିରାଶ, ଏହି ଖେଳାଳି ହେଲେ ‘ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟର୍ ଅଫ୍‌ ଦି ଇୟର’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଏକଦା ଅମିତାଭଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଥିବା ରେଖା ଓ ତାଙ୍କ ମହିଳା ସେକ୍ରେଟେରୀ ଫରଜାନା ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଭଳି ଜୀବନ ବିତାନ୍ତି!ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ଗୋପନ କଥା

11/10/2019 at 2:36 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୧|୧୦: ବଲିଉଡର ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରେଖାଙ୍କ ଜନ୍ମ ୧୯୫୪ ମସିହା ଅକ୍ଟୋବର ମାସ ୧୦ ତାରିଖ ଚେନ୍ନାଇରେ ହୋଇଥିଲା। ୧୯୬୬ ମସିହାରେ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମ ରଂଗୁଲା ରତ୍ନମ୍‌ରେ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବେ ଅଭିନୟ କରି ରେଖା ନିଜ ଫିଲ୍ମି କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ରେଖା ବିବାଦରେ ରୁହନ୍ତି।

ତାଙ୍କ ପୁରା ଜୀବନ ବିବାଦରେ ଘେରରେ ହୋଇଛି। ରେଖାଙ୍କ ଜୀବନର ଅନେକ ରହସ୍ୟ ଓ ଗୋପନୀୟ କଥା ଆଜି ମଧ୍ୟ ପ୍ରାୟତଃ ଲୋକେ ଜାଣିନଥିବେ।ରେଖାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ଫଲୋଇଂ କିଛି କମ୍‌ ନାହାନ୍ତି। ସେ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାନ୍ତି। ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଦର୍ଶକ ସବୁବେଳେ ଉତ୍ସାହିତ ଥାନ୍ତି। ତେବେ ରେଖାଙ୍କ ଜୀବନ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିଛି ଅନେକ ଗୋପନ କଥା ।

ରେଖା ବିବାହ କରିନାହାନ୍ତି । ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ରେଖାଙ୍କ ପରକୀୟା ପ୍ରିତୀ ଥିବା ଅନେକ ସମୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୁଏ । ଏବେ ରେଖାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଏକ ନୂଆ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।  ମହିଳା ସେକ୍ରେଟେରୀଙ୍କ ନାଁ ହେଉଛି ଫରଜାନା । ଫରଜାନା ପାଖାପାଖି ୩୨ ବର୍ଷ ହେବ ରେଖାଙ୍କ ସେକ୍ରେଟେରୀ ଭାବେ ତାଙ୍କ ସହ ରହିଆସୁଛନ୍ତି। ରେଖା ଯୁଆଡେ ଗଲେ ବି ଫରଜାନା ତାଙ୍କ ସହ ଉପସ୍ଥିତ ଥାନ୍ତି। ଫରଜାନା ସବୁବେଳେ ପୁରୁଷ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ରୁହନ୍ତି ।କାରଣ ସେ ଏମିତି ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ରହିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି।  

(Eurekha) ୟୁରେଖା ପୁସ୍ତକର ଲେଖକ ମୋହନଦ୍ବୀପଙ୍କ  ଅନୁସାରେ ଫରଜାନା ଓ ରେଖାଙ୍କର ବହୁ ନିବିଢ ସମ୍ବନ୍ଧ ରହିଛି।ସେ ନିଜ ପୁସ୍ତକରେ ରେଖାଙ୍କ ଜୀବନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅନେକ କଥା ଲେଖିଛନ୍ତି । ମୋହନଦ୍ବୀପ ରେଖାଙ୍କ ବେଡରୁମ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଅନୁସାରେ ରେଖାଙ୍କ ଶୟନକକ୍ଷକୁ କାହାରି ଯିବାର ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇନାହିଁ। କେବଳ ଫରଜାନା ହିଁ ରେଖାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବେଡରୁମକୁ ଯାଇପାରିବେ। ତାଙ୍କ ବେଡରୁମକୁ ସେ କାହାକୁ ଯିବାକୁ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ। ଫରଜାନା ଓ ରେଖାଙ୍କୁ ପରସ୍ପର ସହ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଭଳି ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଦେଖାଯାଇଛି।  

ସାମ୍ବାଦିକା ମାଲବିକା ସିଂଘଭି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରେଖାଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ସେକ୍ରେଟେରୀ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପର୍ଫେକ୍ଟ। ତାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଥରେ ସେ ରେଖା ଓ ଫରଜାନାଙ୍କ ସହ ମୁମ୍ବାଇ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ରେ ଫସିଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ କାରର ଝରକା ପାଇଁ ରେଖାଙ୍କୁ ଅସୁବିଧା ହେଉଥିଲା। ରେଖାଙ୍କକ କହିବା ପୂର୍ବରୁ ଫରଜାନା କାରର ଝରକା ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ। ଏହାର ଅର୍ଥ ଫରଜାନା ରେଖାଙ୍କର ସବୁ ଅସୁବିଧା ବୁଝନ୍ତି।   

ତେବେ ଏଭଳି ତଥ୍ୟର କେତେ ସତ୍ୟତା ରହିଛି ତାହା କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ। ରେଖାଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଫରଜାନାଙ୍କୁ ସେ ନିଜ ଭଉଣୀ ମାନନ୍ତି। ହେଲେ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ଅଲଗା ନଜରରେ ଦେଖନ୍ତି।    

   Related Posts