Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନଜର, ରାହୁଲ ଓ ଧାଓ୍ୱନ ବି ବଦଳାଇବେ ଟିମ୍ !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୬୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୪୯୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜରୁରୀକାଳିନ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କଲେ ଗଭର୍ଣ୍ଣର : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବା ପରେ କଟକଣା କଡାକଡି
  • ||
  • ୧୮ କେଜିର ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଉଦ୍ଧାର, ଡିଲ୍ ବେଳେ ଧରିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୬୫ ମୃତ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : ତାରିଣୀ ଦର୍ଶନ ସାରି ଫେରୁଥିଲେ, ଅଧାରାସ୍ତାରେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ୩ ଜୀବନ
  • ||

ରିଆଲିଟି ଶୋ’ରେ ବିଗ୍ ବିଙ୍କ ପ୍ରତି ଭଲପାଇବା ଦେଖାଇଲେ ରେଖା, କହିଲେ- ‘ଅମିତାଭ ମୋ ପ୍ରେମ’

17/07/2021 at 10:25 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭/୦୭: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରେଖା ଏବଂ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜଣା। ସେ ସମୟରେ ରେଖା ଏବଂ ଅମିତାଭଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀକୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲେ। ଏହାକୁ ନେଇ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତେ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସତ୍ୟ କେବେ ବାହାରକୁ ଆସେ ନାହିଁ । ଯେତେବେଳେ ରେଖା କୌଣସି ରିଆଲିଟି ଶୋରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଏବଂ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପ୍ରେମର ଝଲକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ, ନିକଟରେ ରେଖା ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ଶୋ’କୁ ଆସିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପାଟିରୁ ଏପରି କିଛି ଶବ୍ଦ ବାହାରିଥିଲା ​​ଯେଉଁଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା ଯେ ଆଜିବି ରେଖା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ।

PunjabKesari

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ରେଖା ରିୟଲିଟି ଶୋ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ମଞ୍ଚରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସେଟରେ ନେହା କକ୍କର, ହିମେଶ ରେଶମିୟା, ବିଶାଲ ଦାଦଲାନିଙ୍କ ସହ ବିଚାରପତିମାନେ ଖୁବ୍ ମଜା କରିଥିଲେ। ଶୋ’ର ଆଙ୍କର୍, ଜୟ ଭାନୁଶାଲି ଏହି ସମୟରେ କହିଥିଲେ- ରେଖା ଜୀ, ନେହା, ଆପଣମାନେ କେବେ ଦେଖିଛନ୍ତି କି ଜଣେ ମହିଳା ବିବାହିତ ପୁରୁଷ ପାଇଁ ପାଗଳ ହେଉଥିବାର? ଏହା ଉପରେ ରେଖା ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ସହିତ କହିଥିଲେ – ମୋତେ ପଚାର? ସମସ୍ତେ ଏଥିରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

PunjabKesari

ଠିକ୍ ସେହିପରି, ରେଖାଙ୍କୁ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦିୱାନେ ରିଆଲିଟି ଶୋରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ​​। ଏଥର ଶୋ’ର ଥିମ୍ ‘ରେଖା ଉତ୍ସବ’ ଭାବରେ ରଖାଯାଇଛି । କଲର୍ସର ଏକ ପ୍ରୋମୋ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯେଉଁଥିରେ ରେଖା ଏବଂ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି । କଲର୍ସ ପ୍ରମୋରେ ‘ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦିୱାନେ ୩’ର ଆଗାମୀ ଶୋ’ର ଝଲକ ଦେଖାଯାଇଛି । ଭିଡିଓ ଅନୁଯାୟୀ, ଶୋ’ରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ନୃତ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ହୃଦୟ ଜିତନ୍ତି । ରେଖା ମଧ୍ୟ ମଜାଳିଆ ମନୋଭାବରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ଶୋ’ରେ ସେ ତାଙ୍କ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ‘ସିଲସିଲା’ର ଏକ ସିନକୁ ରିକ୍ରିଏଟ୍ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହି ଶୋ’ରେ ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ଫିଲ୍ମ ସିଲସିଲାରେ ରେଖା, ଜୟା ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଥିଲେ। ପ୍ରୋମୋରେ ଏହା ଦେଖାଯାଏ ଯେ ଜୟାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଥିବା ମାଧୁରୀ ରେଖାଙ୍କ ଅନ୍ୟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି । ମାଧୁରୀ କହୁଛନ୍ତି ‘ତୁମେ କଣ ଚାହୁଁଛ .., ରେଖା କହୁଛନ୍ତି -‘ ମୁଁ ଚାହିଁଲେ କ’ଣ ହେବ .. ତା’ପରେ ମାଧୁରୀ କହୁଛନ୍ତି- ‘ତାଙ୍କ ହାତ ଛାଡିଦିଅ’ .. ଏହା ଉପରେ ରେଖା କହୁଛନ୍ତି- ‘ତାଙ୍କୁ ଛାଡିବା ମୋର ଶକ୍ତି ନାହିଁ । ଯାହା ମୋ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ନାହିଁ ତାହା ମୁଁ କିପରି କରିପାରିବି? ମାଧୁରୀରେ କହିଛନ୍ତି, ‘ଅମିତ ମୋର ସ୍ୱାମୀ, ମୋର ଧର୍ମ ‘, ରେଖା କହିଛନ୍ତି -‘ ସେ ମୋର ପ୍ରେମ ଏବଂ ପ୍ରେମ ମୋର ଭାଗ୍ୟରେ ପରିଣତ ହୋଇସାରିଛି ‘। ଏହି ଡାଏଲଗ୍  ପରେ ସିଲସିଲା ଫିଲ୍ମର ଗୀତ ପ୍ଲେ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts