Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଜେଡିରେ ମିଶିବେ ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ, କହିଲେ ନବୀନଙ୍କ ହାତମୁଠା ଟାଣ କରିବି
  • ||
  • ଆଇଆଇଟି ଜମ୍ମୁର ନୂତନ ଗୃହ ଲୋକାର୍ପଣ କରିବେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ, ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୬୧ ମୃତ
  • ||
  • ଚିଲିକାକୁ ଆସିଲେଣି ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ, ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବନ ବିଭାଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

ଇମ୍ରାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥାନ୍ତେ ରେଖା, ମା’ ବି ଥିଲେ ରାଜି, କିନ୍ତୁ କାହିଁକି ଭାଙ୍ଗିଲା ସମ୍ପର୍କ ?

13/05/2021 at 7:24 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୩/୦୫: ବଲିଉଡର ଏଭରଗ୍ରୀନ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରେଖାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଆଜି ବି ହେଡଲାଇନରେ ରହିଆସିଛି। ରେଖା ଆଜି ଏକାକୀ ଥାଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ନାମ ଏକ ସମୟରେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଥିଲା । ରେଖାଙ୍କର ଏପରି କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା ଯାହା ଜାଣିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ଆମେ ଆଜି କହୁଛୁ ରେଖା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନର ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ଅଧିନାୟକ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ବିଷୟରେ । ରେଖା ଏବଂ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରିସାରିଛନ୍ତି, କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବିବାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିସାରିଥିଲା ।

कभी Imran Khan और Rekha की शादी की खबरें छपी थीं ! एक्ट्रेस से मिलने मुंबई  आते थे पाकिस्तानी पीएम | Imran Khan and Rekha were in a relationship ?

ବାସ୍ତବରେ, ଆଜିକାଲି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହା ଖବରକାଗଜର କଟିଙ୍ଗ । ଏହି କଟିଙ୍ଗ ୧୯୮୫ ଖବରକାଗଜରୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ରେଖା ଏବଂ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖାଯାଇଛି ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଲେଖାହୋଇଛି । ଏହି କଟିଙ୍ଗ ଅନୁଯାୟୀ ରେଖା ଏବଂ ଇମ୍ରାନ ବିବାହ କରିଥାନ୍ତେ। ଏହି ଆର୍ଟିକିଲରେ ଇଣ୍ଡିଆନ ଫିଲ୍ମ ଜର୍ଣ୍ଣାଲ ମୁଭିର ଦୁହିଁଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଅନୁଯାୟୀ, ରେଖାଙ୍କ ମା ମଧ୍ୟ ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ କୁଣ୍ଡଳୀ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଇଥିଲେ।

ଏହା ମଧ୍ୟ ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ ଇମ୍ରାନ ଏବଂ ରେଖା ମଧ୍ୟ ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକାଠି ସମୟ ବିତାଇଥିଲେ। ଅନେକ ଥର ଲୋକମାନେ ମୁମ୍ବାଇର ବିଚରେ ଏବଂ ନାଇଟ୍ କ୍ଲବରେ ଏକାଠି ବୁଲୁଥିବାର ଦେଖିଲେ । ସେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ପରସ୍ପରର ଅତି ନିକଟତର ଥିଲେ ଏବଂ ପରସ୍ପରର ପ୍ରେମରେ ହଜି ଯାଇଥିଲେ । ଏହି ଆର୍ଟିକିଲରେ ଆଉ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ହେଉଛି ଇମ୍ରାନ ଥରେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସହ ଅଳ୍ପ ସମୟ ପାଇଁ ରହିପାରେ। ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରେ । ମୁଁ ଜଣେ ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିପାରିବି ନାହିଁ। ”ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଇମ୍ରାନଙ୍କର ଜୀନତ ଅମାନ ଏବଂ ଶବାନା ଆଜମିଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା।

ଇମ୍ରାନ ଖାନ ୩ ଟି ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ବ୍ରିଟିଶ ନିର୍ମାତା ଜେମିମା ଗୋଲ୍ଡସ୍ମିଥଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରଥମ ବିବାହ ଏବଂ ବ୍ରିଟିଶ ସାମ୍ବାଦିକ ରେହମ ଖାନଙ୍କ ସହିତ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ, କିନ୍ତୁ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ମାତ୍ର ଏକ ବର୍ଷ ଧରି ଚାଲିଥିଲା ​​। ୨୦୧୮ ରେ, ଇମ୍ରାନ୍ ବୁଶ୍ରା ବିବିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଚାଲିଛି । ରେଖାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ମୁକେଶ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଯାହାକି ଏକ ବର୍ଷ ବି ହୋଇନଥିଲା। ରେଖାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ରେଖା ତାଙ୍କ ସେକ୍ରେଟାରୀଙ୍କ ସହ ମୁମ୍ବାଇରେ ରହୁଛନ୍ତି। ରେଖାଙ୍କର ମଧ୍ୟ କୌଣସି ସନ୍ତାନ ନାହିଁ।

   Related Posts