Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ଜିଓ, ଭୋଡାଫୋନ ଓ ଏୟାରଟେଲର ନୂଆ ରିଚାର୍ଜ୍ ପ୍ଲାନ: ଫ୍ରି କଲିଂ ସହ ମିଳୁଛି ଦୈନିକ ୩ ଜିବି ଡାଟା

29/03/2020 at 6:23 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୯|୦୩:   ୟୁଜରଙ୍କ ଚାହିଦାକୁ ଦେଖି ବିଭିନ୍ନ ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀ ଶସ୍ତା ପ୍ଲାନ୍ ଲଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ଅନଲିମିଟେଡ୍ ଡାଟା ସହ ଫ୍ରି କଲିଂ ଓ ଏସଏମଏସ ମିଳୁଛି । ଜିଓ, ଏୟାରଟେଲ ଓ ଭୋଡାଫୋନର ଏହି ପ୍ଲାନରେ ୟୁଜରଙ୍କୁ ଅଧିକ ଡାଟା ମିଳୁଛି ।

ଜିଓ

ଜିଓ ୩୪୯ ଟଙ୍କାର ଏକ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଛି । ଏଥିରେ ୟୁଜରଙ୍କୁ ୮୪ ଜିବି ଡାଟା ମିଳିବ । ଯାହା ଦୈନିକ ୩ ଜିବି ଡାଟା ସହ ସମାନ । ଏହାର ଭାଲିଡିଟି ହେଉଛି ୨୮ ଦିନ । ଏହି ପ୍ୟାକରେ ୟୁଜରଙ୍କୁ ଜିଓ ନମ୍ବରକୁ ଅନଲିମିଟେଡ୍ କଲିଂ, ନନ୍ ଜିଓ ନମ୍ବରକୁ ୧୦୦୦ ମିନିଟ ଓ ଦୈନିକ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ ମିଳୁଛି ।

ଏୟାରଟେଲ୍-

କମ୍ପାନୀ ୨ଟି ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ଲଞ୍ଚ କରିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଦୈନିକ ୩ ଜିବି ଡାଟା ମିଳୁଛି । ୩୯୮ ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନରେ ଅନଲିମିଟେଡ୍ ଲୋକାଲ, ଏସଟିଡି ଫ୍ରି କଲିଂର ସୁବିଧା ରହିଥିବା ବେଳେ ଦୈନିକ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ ମଧ୍ୟ ମିଳୁଛି । ୫୯୮ ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନରେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ସୁବିଧା ମିଳୁଥିବା ବେଳେ ଏହାର ଭାଲିଡିଟି ରହିଛି ୫୬ ଦଦିନ ।

ଭୋଡାଫୋନ

କମ୍ପାନୀ ୫ଟି ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ଲଞ୍ଚ୍ କରିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଦୈନିକ ୩ ଜିବି ଡାଟା ମିଳୁଛି । ୨୪୯ ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନରେ ଦୈନିକ ୩ ଜିବି ଡାଟା ସହ ଅନଲିମିଟେଡ୍ କଲିଂ ଓ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ ମିଳୁଛି । ଏହାସହ ୩୯୯ ଓ ୫୯୯ ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନରେ ସମାନ ସୁବିଧା ମିଳୁଥିବା ବେଳେ ଭାଲିଡିଟି ଯଥାକ୍ରମେ ୫୬ ଓ ୮୪ ଦିନ ରହିଛି । ୫୫୮ ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନରେ ଦୈନିକ ୩ ଜିବି ଡାଟା ସହ ଅନଲିମିଟେଡ୍ କଲିଂ ଓ ଜୀ୫, ଭୋଡାଫୋନ୍ ପ୍ଲେର ଫ୍ରି ସବସ୍କ୍ରିବସନ୍ ମିଳୁଛି ।

   Related Posts