Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହଙ୍ଗା ହେଲା ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟିକେଟ୍, ପୂର୍ବାପେକ୍ଷା ୩ ଗୁଣା ବଢିଲା ଦାମ୍
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ କିରାଣୀ, ମୃତ୍ୟୁ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ପାଇଁ ନେଉଥିଲେ ୬୦୦ ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଆଜି ‘ଓମେନ୍ ଆଚିଭର୍ସ ଅଫ୍ ଓଡ଼ିଶା’ ପୁରସ୍କାର ସମାରୋହ, ପୁରସ୍କୃତ ହେବେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ-୧୪ ପ୍ରତିଭାଦୀପ୍ତ ମହିଳା
  • ||
  • ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ନ୍ୟୁଜ୍ ସେଭେନ୍ ସର୍ଟଫିଲ୍ମ କଣ୍ଟେଷ୍ଟ୍ ‘ସୋ-କେଶ୍ ୨୦୨୦’ର ପୁରସ୍କାର ବିତରଣୀ, ୧୨ଟି ବର୍ଗରେ ରହିଛି ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଇଂଲଣ୍ଡ ବ୍ୟାଟିଂରେ ଭନ୍ ନିରାଶ, କହିଲେ- ‘ପିଚ୍ ଭଲ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଖେଳି ପାରିଲେ ନାହିଁ’
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : ନଦୀ ପଠାରେ ପଡିଛି ଶରୀରର ବିଭିନ୍ନ କଟା ଅଂଶ, ହତ୍ୟା ପରେ ଫିଙ୍ଗାଯାଇଛି !
  • ||
  • ମାର୍ଚ୍ଚ ୫ରେ ‘ଓମେନ୍ ଆଚିଭର୍ସ ଅଫ୍ ଓଡ଼ିଶା’ ପୁରସ୍କାର ସମାରୋହ
  • ||

ମହା ଖୁଲାସା: ସଲମନଙ୍କ ସବୁ ବ୍ରେକଅପର କାରଣ ତାଙ୍କ ଶରୀରର ଏହି ଅଙ୍ଗ, ଜାଣିଲେ ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

18/12/2018 at 2:07 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୮|୧୨:ସଲମନ ଖାନ୍‌ଙ୍କୁ ଏବେ ୫୩ ବର୍ଷ ବୟସ । ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଅବିବାହିତ ଅଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସବୁବେଳେ ବିଭିନ୍ନ ନାୟିକାଙ୍କ ସହ ଆଫାୟାର ପାଇଁ ସେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହି ଆସିଛନ୍ତି । ହେଲେ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଆଫାୟାର ବହୁତ ଦିନ ଚାଲିନଥିବା ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି । କେବେ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ସହ ତ କେବେ କାର୍ଟିନାଙ୍କ ସହ ସେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି । କୁହାଯାଏ ଯେ, କୌଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାରଣ ପାଇଁ ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଆଫାୟାର ଅଳ୍ପ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଭାଂଗି ଯାଇଥାଏ । ହେଲେ ଏବେ ନିଜେ ସଲମାନ ତାଙ୍କ ଆଫାୟାର ଭାଂଗିବାର କାରଣ ସେ ନିଜେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।
Source:
 ସଲମନ ଖାନ୍‌ କାହିଁକି ବାହା ହଉ ନାହାଁନ୍ତି , କାହିଁକି ତାଙ୍କର ଆଫାୟାର ଟିକି ପାରୁ ନାହିଁ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବାକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ଉତ୍କଣ୍ଠା ରହିଛି । ଏବେ ସଲମନ ଖାନ୍‌ ଏହାପ୍ରକାଶ କରିବା ପରେ ଏହା ପଛରେ କେତେ ସତ୍ୟତା ରହିଛି ତାକୁ ନେଇ ଚାଲିଛି ଚର୍ଚ୍ଚା । ଦୀର୍ଘଦିନରୁ ସିକ୍ରେଟ ହୋଇ ରହିଥିବା ଏହି ତଥ୍ୟ ସଲମନ ବିଗ ବସ-୧୨ର ଏକ ୱିକ୍‌ଏଣ୍ଡ ସୋ ରେ ପ୍ରକାଶକରିଛନ୍ତି ।   
 ବିଗ ବସ ୧୨ ଆଉ ୨ ସପ୍ତାହରେ ସରିବାକୁ ଯାଉଛି। ସୋ ରେ ପ୍ରତିଦିନ ନୂଆ ଟ୍ୱିଷ୍ଚ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏମିତିରେ ୱିକେଣ୍ଡ କା ୱାରରେ ସଲମାନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ସହ ଶାହରୂଖ ଖାନ ବି ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି।୨କିଙ୍ଗ ଅଫ ଖାନ ମିଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଖୁବ ଆମୋଦିତ କରିଥିଲେ। ସୋ ରେ ବହୁତ ମୌଜ ମସ୍ତି ହୋଇଥିଲା।
 ଗତ ଶନିବାର ସୋ ମଝିରେ ସଲମନ ଖାନ ନିଜଚାଲରେ ନିଜେ ଫସିଗଲେ। ସେ ନିଜେ ହିଁ କଥା କଥାରେ ନିଜ ସବୁ ବ୍ରେକଅପର କାରଣ କହିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ବାରମ୍ୱାର ବ୍ରେକଅପର କାରଣ ଏତେ ଦିନ ପରେ ପଦାକୁ ଆସିଲା। ଫଲରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନଙ୍କର ଅପେକ୍ଷାର ଅନ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ନିଜ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ମିଳିଥିଲା। ଶୁଣିବାକୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହା ସତ। ତାଙ୍କର ବ୍ରେକଅପର କାରଣ କୁଆଡେ ତାଙ୍କର ଦାନ୍ତ। ଏକଥା ଆମେ ନୁହଁ, ବରଂ ନିଜେ ସଲମନ କହିଛନ୍ତି ।  
 ତାଙ୍କ ବ୍ରେକଅପର ଅସଲି କାହାଣୀ ବିଷୟରେ ସେ ନିଜେ ହିଁ ଜାଣିଥିବେ କି ଏହି କଥାରେ କେତେ ମିଛ ଏବଂ କେତେ ସତ୍ୟତା ଅଛି। ଶାହରୂଖ ଖାନ ବିଗବସ ୧୨ରେ ତାଙ୍କ ଆସନ୍ତା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରମୋସନ କରିବାକୁ  ଆସିଥିଲେ। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ୨୧ଦିସେମ୍ୱରରେ ରିଲିଜ ହବାକୁ ଯାଉଛି।

   Related Posts