Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚୋରି କରୁଥିଲା ବିଦ୍ୟୁତ ଖୁଣ୍ଟ, ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ ହାତରେ ଧରାପଡିଲା ଚୋର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨୧ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୧୬୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୧୧ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୧,୮୦୭ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କମିଲା ତାତି : ଆଜି ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ବଜ୍ରପାତ ସହ କୁଆପଥର ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ରାଜ୍ୟରେ ସାପ୍ତାହିକ ସଟ୍‌ଡାଉନ୍, ଜରୁରୀ ସେବାକୁ ଛାଡ଼ିଦେଲେ ସବୁ ବନ୍ଦ
  • ||

ମୋଦି ଓ ନବୀନଙ୍କୁ ରାହୁଲଙ୍କ ଆକ୍ଷେପ ପରେ ଯେଉଁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସୁଛି ତାକୁ ଶୁଣି ରାଗୁଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ

28/01/2019 at 8:30 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୮|୧: ଓଡିଶା ଗସ୍ତରେ  କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ଆସି ବିଜେଡି ବିଜେପି ଭିତରେ ନିଆଁ ଲାଗାଇଛନ୍ତି । ବିଜେଡି ବିଜେପି ମୁଖିଆ  ତିନି ଦିନ ଧରି ରାହୁଲଙ୍କୁ ତାନା ମାରିଚାଲିଛନ୍ତି। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରାହୁଲଙ୍କ ଠି  ବକଓ୍ବାସ ଟ୍ୟାଗ ଲାଗାଇଥିବା ବେଳେ ବିଜେପି ରାଜ୍ୟ ପ୍ରଭାରୀ ଅରୁଣ ସିଂ ମଥ୍ୟା ମେସିନ ଟ୍ୟାଗ ଲାଇନ ଯୋଡିଛନ୍ତି । ଯାହକୁ ନେଇ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଶୀଳ ହୋଇଛନ୍ତି ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ। … 

ରାହୁଲ ତ କହିଦେଲେ କିନ୍ତୁ ରିଆକ୍ସନ ଥମୁନି । ବକଓ୍ବାସ କହିଛନ୍ତି ରାହୁଲ । ଏମିତି କିଛି କହିଛନ୍ତି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ। ରାହୁଲ ଓଡିଶା ଆସି ମୋଦି ଏବଂ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥିଲେ । ଅଭିଯୋଗର ପାହଡ ଲଦିଥିଲେ । ଆଉ କହିଥିଲେ ନବୀନଙ୍କ ରିମୋଟ ମୋଦିଙ୍କ ହାତରେ ରହିଛି। ମୋଦି ରିମୋଟ ଦାବିଲେ ନବୀନ ଉଠବସ ହେଉଛନ୍ତି। ତିନି ଦିନ ପରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଯାଇ ଏ ଧାଡିଏ କଥାରେ ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି ନବୀନ । ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ବକଓ୍ବାସ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ହସରେ ଉଡ଼ାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ନବୀନ । ଶୁଣନ୍ତୁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ନବୀନଙ୍କ ଜବାବ

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ସିନା କହିଲେ ପୁଣି ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଆସିଛି ରିଆକ୍ସନ। ନିଜକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଆଉ ରାସ୍ତା ନାହିଁ ସେଥିପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏମିତି କହୁଛନ୍ତି ବୋଲି କାଉଣ୍ଟର କରିଛନ୍ତି ପିସିସି ସଭାପତି। ସେପଟେ ରାହୁଲଙ୍କ ରିମୋଟ ଆକ୍ଷେପର ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି ବିଜେପି ର ଓଡ଼ିଶା ପ୍ରଭାରୀ ଅରୁଣ ସିଂହ। ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ହେଉଛନ୍ତି ମିଥ୍ୟା ମେସିନ। ତାଙ୍କ କଥାରେ ବିଶ୍ଦସନିୟତା ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି  ବିଜେପି ରାଜ୍ୟ ପ୍ରଭାରୀ ଅରୁଣ ସିଂହ।

ନିର୍ବାଚନ ଆଉ ଅଢ଼େଇ ମାସ ଥିବରୁ ରାଜ୍ୟ ରାଜନୀତିରେ ବିଜେଡି ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ନିଜର ଦବାଦବା ଦେଖାଇବା​‌ ପାଇଁ ଆକ୍ଷେପ ପ୍ରତ୍ୟାକ୍ଷେପ ରାଜନୀତି ଜୋର ଧରିବାରେ ଲାଗିଛି।

   Related Posts