Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଧାମରା ରେଳପଥରେ କଟି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ବେଆଇନ ମାଙ୍କଡା ପଥର ଚାଲାଣ ବେଳେ ଚଢାଉ, ୭ଟି ଟ୍ରକ୍ ଜବତ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଅନ୍ୟ ଜିଲ୍ଲାକୁ ଚାଲାଣ ବେଳେ ୪ ଶିଶୁ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋଟିଆରେ ଓଡିଶା-ଆନ୍ଧ୍ର ଛକାପଞ୍ଝା, ରାଜ୍ୟ ବାଣ୍ଟୁଛି କରୋନା ଟିକା, ଆନ୍ଧ୍ର ବାଣ୍ଟୁଛି ବାର୍ଦ୍ଧକ୍ୟ ଭତ୍ତା
  • ||

ଆଇପିଏଲ ପାଇଁ ଅଭ୍ୟାସ କଲେଣି କୋହଲି, ଟାର୍ଗେଟ୍ ଆରସିବିକୁ କରିବେ ଚାମ୍ପିଅନ

10/08/2020 at 5:18 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୦|୦୮: ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଆଇପିଏଲ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି । ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯ରୁ ଆଇପିଏଲ-୧୩ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ବିରାଟ ନିଜ ଦଳ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରକୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଚାମ୍ପିଅନ କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି ।

କୋହଲିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧିନ ଆରସିବି ଇତିହାସରେ ଏବେସୁଦ୍ଧା ୩ ଥର ପାଇନାଲରେ ପହଁଚିଛି । କିନ୍ତୁ କେବେ ହେଲେ ଚାମ୍ପିଅନ ହୋଇପାରି ନାହିଁ । ତିନିଥର ଦଳ ରନର୍ସ ଅପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିଛି ।

କୋହଲି ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ସେ ସାଥି ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହ ଖୁସି ମନାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଭିଡିଓ କ୍ୟାପସନରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ସବୁଠୁ ଉପରେ ହେଉଛି ବିଶ୍ୱାସ । ଅପେକ୍ଷା କରିହେଉ ନାହିଁ ଯାହା ଆସୁଅଛି । ସେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଖେଳାଲି ଏବି ଡିଭିଲର୍ସଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚାନ କରି କହିଥିଲେ ଯେ, ସେମାନେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି ଛାଡିବେ ନାହିଁ । ଦଳକୁ ଚାମ୍ପିଅନ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖିବେ । ଦଳକୁ ଛାଡିବା କଥା ସେ କେବେହେଲେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ଆଇପିଏଲ ଖେଳିବା ଯାଏଁ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ହୋଇ ରହିବେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଆଇପିଏଲ-୧୩ ପାଇଁ ବିରାଟ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରୁଛନ୍ତି । ସେ ନିକଟରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଓ୍ୱାର୍କଆଉଟର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ସେ ଭିଡିଓରେ ଟ୍ରେଡ୍ ମିଲ୍ ଉପରେ ଦୌଡୁଥିବା ନଜର ଆସିଥିଲା । ସେ ଫିଟ୍ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହାସହ ଆଇପିଏଲ ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିବା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ।

   Related Posts