Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ହେଲିକପ୍ଟର ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ରବିଶଙ୍କର ପ୍ରସାଦ

17/10/2020 at 9:02 PM

ପାଟନା ୧୭।୧୦: କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ରବିଶଙ୍କର ପ୍ରସାଦଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର  ପଙ୍ଖା ବିମାନ ବନ୍ଦର ବଡ଼ ତାରରେ ମାଡ ହୋଇଛି। ରୋଟର ତାରରେ ବାଜି ଭୀଷଣ ଶବ୍ଦ କରିଥିଲା। ତେବେ ଘଟଣା ବେଳେ ସେଥିରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ନଥିଲେ। ଫଳରେ ଏକ ନିଶ୍ଚିତ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଛନ୍ତି। ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଥିବା ବେଳେ ଏୟାରପୋର୍ଟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ନିରବତା ଅବଲମ୍ବନ କରିଛନ୍ତି।

ରବିଶଙ୍କର ପ୍ରସାଦ ଶନିବାର ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ଲାଗି ବିହାର ଗସ୍ତରେ ଯାଇଛନ୍ତି। ପାଟନା ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ଓହ୍ଲାଇବା ପରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଚାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ବାହାରି ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଏହି ଅଘଟଣ ଘଟିଛି। ପାଟନା ବିମାନ ବନ୍ଦରର ଏବେ ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିଛି। ଏଣୁ କିପରି ଓ କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ହେଲିକପ୍ଟର ରୋଟର ବାଡ ତାରରେ ଲାଗିଲା ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇପାରିନାହିଁ।

ଘଟଣା ନେଇ ରବିଶଙ୍କର ପ୍ରସାଦଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚିତ କରାଯାଇଛି। ଏ ନେଇ ଟ୍ୱିଟ୍‌ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲରେ ରବିଶଙ୍କର ପ୍ରସାଦ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁରକ୍ଷିତ ଥିବା କୁହାଯାଇଛି। ସେହିପରି ରବିଶଙ୍କର ପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ନେଇ ଯାଇଥିବା ହେଲିକପ୍ଟର ଦୁର୍ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କିତ ଖବରକୁ ଏଥିରେ ଅସ୍ୱୀକାର କରାଯାଇଛି। ଏଭଳି ଖବରର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ନଥିବା ଏଥିରେ ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି।   

   Related Posts