Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଗସ୍ତି ନୂଆଗାଁ ଓ ଚମାଖଣ୍ଡି ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ସମିତି ସଭ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିର୍ଦ୍ବନ୍ଦରେ ନିର୍ବାଚିତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦ହଜାର ୭୮ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୭୩ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଗାଡିକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଇ ଖସିଯିବା ବେଳେ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ: ଅଟୋରୁ ବିପୁଳ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||

ରବିନା କହିଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଦେଖାହେଲେ ପ୍ରତିଥର ଶାହରୁଖ କୁହନ୍ତି ‘ତୁମ ପତ୍ନୀ…’

25/11/2019 at 5:09 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨୫|୧୧: ୯୦ ଦଶକର ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରବିନା ଟଣ୍ଡନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକ ଦେଖିବା ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ଦିଲରେ ରାଜ କରୁଥିଲେ ବଲିଉଡ ବିଉଟି ରବିନା।ଦିଲୱାଲେ, ମୋହରା, ଦୁଲ୍‌ହେ ରାଜା, ଲାଡଲା, ଅନ୍ଦାଜ ଅପନା ଅପନା ଓ ଛୋଟେ ମିୟା ବଡେ ମିୟା ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ନିଜର ଦମଦାର ଅଭିନୟ ଯୋଗୁଁ ଲୋକଙ୍କୁ ଘାୟଲ କରୁଥିଲେ ରବିନା।

ରବିନା ପ୍ରତି ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି।ଏଥିପାଇଁ ଗୋଟେ ସମୟରେ ସେ ସବୁ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ।ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ସହ ରବିନାଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ଦର୍ଶକ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।ଏବେ ରବିନା ଫିଲ୍ମ ଜଗତରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି ସତ ହେଲେ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ସେ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାନ୍ତି।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଟିଭି ଶୋ’ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସନ୍ତି।ନିକଟରେ ରବିନା ଏକ ଲାଇଭ ଶୋ’କୁ ଅତିଥି ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ସେ ଶାହରୁଖଙ୍କ ସହ ନିଜ ସମ୍ପର୍କ ନେଇ ଅନେକ କଥା କହିଥିଲେ।

ରବିନା କହିଥିଲେ ଯେ, ଶାହରୁଖ ଖାନ ଓ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ମଜବୁତ।ଶାହରୁଖ ଯେବେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଅନୀଲ ଥଡାନୀଙ୍କୁ ଭେଟନ୍ତି ସେତେବେଳେ ସେ ରବିନାଙ୍କ ସୁଗନ୍ଧ ନେଇ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି। ଶାହରୁଖ ଅନୀଲଙ୍କୁ କୁହନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ପାଖରେ ପତ୍ନୀ ରୂପରେ ଜଣେ ସୁଗନ୍ଧିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି।

ଉଭୟ ଏକା ସହ କାମ କଲା ବେଳେ ମଧ୍ୟ ଶାହରୁଖ ସବୁବେଳେ ରବୀନାଙ୍କୁ କହୁଥିଲେ ଯେ, “ତୁମହାରି ସୁଗନ୍ଧ ବହୁତ ଅଛି ହୈ” । ଆଜି ମଧ୍ୟ ଶାହରୁଖ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ରବିନାଙ୍କୁ ଆଘ୍ରାଣ କରନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ। ଶାହରୁଖ ଓ ରବିନା ଜାଦୁ, ପହଲା ନଶା,ଜମାନା ଦିୱାନା ଓ ୟେ ଲମ୍‌ହେ ଜୁଦାଇ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ଏକା ସହ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।         

 

   Related Posts