Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ମୂଷା ଜାଳିଦେଲା କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି, ଭିଡିଓରୁ ମିଳିଲା ଏକ ଭୟଙ୍କର ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡର କାରଣ

20/08/2020 at 9:14 PM

ହାଇଦ୍ରାବାଦ, ୨୦|୦୮: ମୂଷା ପାଇଁ ନିଆଁ ଲାଗିଲା । ଜଳିଗଲା କମ୍ପାନୀ । ପାଉଁଶ ହୋଇଗଲା କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି । ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସତ । ଗତ ଫେବ୍ରୁଆରୀ ମାସରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ମୁସିରାବାଦରେ ଘଟଥିବା ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡର କାରଣ ହେଉଛି ମୂଷା । ତଦନ୍ତ କରିବା ପୋଲିସ ଏହା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଗତ ପେବ୍ରୁଆରୀ ୮ରେ ମୁସିରାବାଦର ମିତ୍ରା ମୋଟର୍ସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିଲା । ଏଠାରେ ମୋରୁତି ନେକ୍ସାର କାର୍ ବିକ୍ରି ହୁଏ । ୮ ତାରିଖ ମଧ୍ୟରାତ୍ରରେ ଘଟିଥିବା ଏହି ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ପ୍ରାୟ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ପାଉଁଶ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏବେ ୬ ମାସ ପରେ ଏହି ଘଟଣାର କାରଣ ଜଣାପଡିଛି । ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରୁ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡର କାରଣ ଜଣାପଡିଛି ।

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡର କାରଣ ହେଉଛି ମୂଷା । ପୋଲିସର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ସେହିଦିନ ସକାଳେ ସୋ ରୁମରେ କୌଣସି ଏକ ପୂଜା ହୋଇଥିଲା । ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ଏକ ଦୀପଦାନୀ ଧରିଥିଲେ ।ଏହାପରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ସେପରି ଥୋଇଦେଇଥିଲେ । ସେହି କୋଠରୀରେ କୌଣସି ପବନ ନଥିବାରୁ ଦୀପର ନିଆଁ ଲିଭିନଥିଲା । ରାତିରେ ମୂଷାଟି ସେହି ଦୀପରୁ ଏକ ଜଳୁଥିବା ସଳିତା ନେଇ ଆସିଥିଲା । ଏହା ସେଠାରେ ଥିବା ଏକ ଚେୟାର ଉପରେ ପଡିଥିଲା । ହଠାତ ଚେୟାରଟି ଜଳିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା । ଚେୟାର ଜଳିବା ପରେ ନିଆଁ ଅନ୍ୟ ମହଲାକୁ ବ୍ୟାପିଥିଲା । ମାତ୍ର କିଛି ମିନିଟ୍ ମଧ୍ୟରେ ସୋରୁମ ସାରା ନିଆଁ ବ୍ୟାପିଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts