Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପଞ୍ଜାବର ବିଜୟ ଅଭିଯାନ ଜାରି, ୮ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

ରଶ୍ମି ଦେଶାଇଙ୍କ ପାଇଁ ବରଦାନ ପ୍ରମାଣିତ ହେଲା ଲକଡାଉନ: ପରିବାର ସହ ବିଗିଡି ଥିବା ସମ୍ପର୍କ ସୁଧାରିଲେ

1/04/2020 at 3:27 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୧/୦୪ : ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ଉଭୟ ଛୋଟ ପରଦା ଏବଂ ବଡ ପରଦା ତାରକାମାନେ କାମ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ | ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ଘରେ ବନ୍ଦୀ ହୋଇରହିଛି । ରଶ୍ମି ଦେଶାଇ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ ଅବଧିରେ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରି ଖୁସି ହୁଅନ୍ତି | ଏହି ବାହାନା ପରିବାର ସହିତ ଖରାପ ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ସେ ପୁରା ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି |

ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ଇନଷ୍ଟାରେ ପରିବାର ସହିତ ଅନେକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇଙ୍କ ମା ଏବଂ ଭାଇଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ଖରାପ ଥିଲା | ବିଗ୍ ବସ୍ ସିଜନ-୧୩ ରେ ଏହା ଜଣାପଡିଥିଲା | ଶୋ’ରେ ଅରହାନଙ୍କ କାରଣରୁ ରଶ୍ମୀଙ୍କର ବ୍ରେକ ଅପ ହୋଇଯାଇଥିଲା |

କିନ୍ତୁ ଝିଅକୁ ସଙ୍କଟରେ ପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖି ରଶ୍ମିଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ହୃଦୟ ତରଳି ଯାଇଥିଲା | ରଶ୍ମୀ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ତାଙ୍କ ମା ସହିତ କଥା ହୋଇନଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ରଶ୍ମୀ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ବସ୍ ସିଜନ-୧୩ ଫାଇନାଲରେ ଦେଖିବା ପରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଆଜିକାଲି ରଶ୍ମୀ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ସହ ରହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି।

ରଶ୍ମୀ ଇନଷ୍ଟାରେ ତାଙ୍କ ମା ସହିତ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଲେଖିଥିଲେ – “କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନ ବେଳେ ମା ସହିତ ରହି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି |” ପରିବାର ସହିତ ମଧ୍ୟ ରଶ୍ମୀ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ସମସ୍ତେ ହାପି ମୁଡ଼ରେ ଅଛନ୍ତି |

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ରଶ୍ମୀ ତାଙ୍କର କିଛି ଫଟୋସୁଟ୍ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଲକଡାଉନ୍ ମଧ୍ୟରେ ରଶ୍ମିଙ୍କ ଚମତ୍କାର ଅବତାରକୁ ପ୍ରଶଂସକ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ | ଆଜିକାଲି ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ନିଜକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି | ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ସୁନ୍ଦର ଫଟୋ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି। ବିଗ୍ ବସ୍ ଛାଡିବା ପରେ ରଶ୍ମିଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ତାଙ୍କ ମା ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ରଶ୍ମୀଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃଢ ହୋଇଛି | ଏଥିସହ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁପରହିଟ୍ ସୋ ନାଗିନରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ରଶ୍ମୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଭଲରେ ଚାଲିଛି |
ନାଗୀନରେ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ଶାଲଖା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ରଶ୍ମୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପୂର୍ବରୁ ଅଲୌକିକ ଶୋ ଦେଖି ହସୁଥିଲେ। ସେ ଏହିସବୁ ଶୋ’କୁ ପରିହାସ କରୁଥିଲେ |

   Related Posts