Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

ରଶ୍ମି ଦେଶାଇଙ୍କ ପାଇଁ ବରଦାନ ପ୍ରମାଣିତ ହେଲା ଲକଡାଉନ: ପରିବାର ସହ ବିଗିଡି ଥିବା ସମ୍ପର୍କ ସୁଧାରିଲେ

1/04/2020 at 3:27 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୧/୦୪ : ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ଉଭୟ ଛୋଟ ପରଦା ଏବଂ ବଡ ପରଦା ତାରକାମାନେ କାମ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ | ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ଘରେ ବନ୍ଦୀ ହୋଇରହିଛି । ରଶ୍ମି ଦେଶାଇ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ ଅବଧିରେ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରି ଖୁସି ହୁଅନ୍ତି | ଏହି ବାହାନା ପରିବାର ସହିତ ଖରାପ ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ସେ ପୁରା ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି |

ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ଇନଷ୍ଟାରେ ପରିବାର ସହିତ ଅନେକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇଙ୍କ ମା ଏବଂ ଭାଇଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ଖରାପ ଥିଲା | ବିଗ୍ ବସ୍ ସିଜନ-୧୩ ରେ ଏହା ଜଣାପଡିଥିଲା | ଶୋ’ରେ ଅରହାନଙ୍କ କାରଣରୁ ରଶ୍ମୀଙ୍କର ବ୍ରେକ ଅପ ହୋଇଯାଇଥିଲା |

କିନ୍ତୁ ଝିଅକୁ ସଙ୍କଟରେ ପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖି ରଶ୍ମିଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ହୃଦୟ ତରଳି ଯାଇଥିଲା | ରଶ୍ମୀ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ତାଙ୍କ ମା ସହିତ କଥା ହୋଇନଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ରଶ୍ମୀ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ବସ୍ ସିଜନ-୧୩ ଫାଇନାଲରେ ଦେଖିବା ପରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଆଜିକାଲି ରଶ୍ମୀ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ସହ ରହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି।

ରଶ୍ମୀ ଇନଷ୍ଟାରେ ତାଙ୍କ ମା ସହିତ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଲେଖିଥିଲେ – “କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନ ବେଳେ ମା ସହିତ ରହି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି |” ପରିବାର ସହିତ ମଧ୍ୟ ରଶ୍ମୀ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ସମସ୍ତେ ହାପି ମୁଡ଼ରେ ଅଛନ୍ତି |

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ରଶ୍ମୀ ତାଙ୍କର କିଛି ଫଟୋସୁଟ୍ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଲକଡାଉନ୍ ମଧ୍ୟରେ ରଶ୍ମିଙ୍କ ଚମତ୍କାର ଅବତାରକୁ ପ୍ରଶଂସକ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ | ଆଜିକାଲି ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ନିଜକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି | ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ସୁନ୍ଦର ଫଟୋ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି। ବିଗ୍ ବସ୍ ଛାଡିବା ପରେ ରଶ୍ମିଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ତାଙ୍କ ମା ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ରଶ୍ମୀଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃଢ ହୋଇଛି | ଏଥିସହ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁପରହିଟ୍ ସୋ ନାଗିନରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ରଶ୍ମୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଭଲରେ ଚାଲିଛି |
ନାଗୀନରେ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ଶାଲଖା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ରଶ୍ମୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପୂର୍ବରୁ ଅଲୌକିକ ଶୋ ଦେଖି ହସୁଥିଲେ। ସେ ଏହିସବୁ ଶୋ’କୁ ପରିହାସ କରୁଥିଲେ |

   Related Posts