Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ନେତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ପ୍ରତିବାଦ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୁଶ ପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ କଲା ବିଜେପି
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାରରେ ଧବଳେଶ୍ଵର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ବଦଳିଲେ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା IIC, ଚନ୍ଦକା ଥାନାର ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ତୁଲାଇବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା, କନେଷ୍ଟବଳ ପ୍ରସନ୍ନ ବେହେରା ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଦେବୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ୫ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଅନ୍ୟ ୩ଜଣ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣିମ ବିଜୟ ବର୍ଷ ପାଳିତ, ପୋଲିସ ରିଜର୍ଭ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମଶାଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ, ଅଢେଇ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ସହ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଏନ୍‌ସିବି
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଚାପିଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଗଛରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ବାଣ୍ଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ ଓ ଶିଳାନ୍ୟାସ
  • ||

ଜୁନ୍ ମାସରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶୁକ୍ର ସମେତ ଏହି ବଡ ଗ୍ରହ କରିବେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ: ୫ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ଚମକିବ ଭାଗ୍ୟ

1/06/2021 at 11:27 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୧/୦୬: ଜୁନ୍ ମାସ ଅନେକ ଉପାୟରେ ବିଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଅନେକ ବଡ ଗ୍ରହ ଏହି ମାସରେ ଗୋଟିଏ ରାଶିରୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ରାଶିକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ଜୁନ୍ ୨ ରେ ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ଜୁନ୍ ୩ ରେ ବୁଧର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ । ଏହା ପରେ, ଜୁନ୍ ୧୫ ରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମିଥୁନ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ତା’ପରେ ଜୁନ୍ ୨୨ ରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ । ଜାଣନ୍ତୁ ଜୁନ୍ ମାସରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ଦ୍ୱାରା କେଉଁ ୫ ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ମିଳିବ ଲାଭ …

Shukra Rashi Parivartan 2021: Venus entry into Gemini zodiac sign Economic  status of 5 rashi will improve - 29 मई को मिथुन राशि में शुक्र ग्रह का  प्रवेश 5 राशियों के आर्थिक

୧. ମେଷ – ଜୁନ୍ ମାସରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ । ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ ହେବ । କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଶୁଭ ଖବର ମିଳିବ । ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କର ସୁଖ-ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

୨. ବୃଷ- ଜୁନ୍ ମାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନରେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ । ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । କ୍ୟାରିୟରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ । ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ମିଳିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ।

୩. ସିଂହ- ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ । ବନ୍ଦ ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସମାପ୍ତ ହେବ । ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢି ପାରେ । ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ମାସରେ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଘରର ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ । ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ ।

୪. ତୁଳା- ଏହି ମାସ ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ହେବ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ରହିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ । ଅର୍ଥର ନୂତନ ମାଧ୍ୟମ ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ଏହି ମାସରେ ଆପଣ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ ।

୫. ମୀନ – ଜୁନ୍ ମାସରେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କ୍ୟାରିଅର୍ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ଧୈର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ଏହି ମାସ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିଣି ପାରିନ୍ତି ।

   Related Posts