Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ, ଯୌତୁକ ମାମଲାରେ ଦଫା କାଟିବାକୁ ନେଉଥିଲେ ୬ହଜାର ଟଙ୍କା
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : କୁନ୍ଦେଇ ସରପଞ୍ଚ ନିଲମ୍ବିତ, ଭାରତମାଳା ଯୋଜନାକୁ ବିରୋଧ କରିବାରୁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ
  • ||
  • ୨ ଦିନିଆ କନ୍ଧମାଳ ଗସ୍ତରେ ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା ଅଧିକାର ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁର ଫାଷ୍ଟଗେଟ୍ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ଠାବ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ହାତୀ ଆତଙ୍କରେ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଯବାନ ଓ ମାଓବାଦୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଳି ବିନିମୟ, ବିପୁଳ ପରିମାଣର ମାଓ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ବାଇକ୍ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର, ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||

ଫେକ୍ ନ୍ୟୁଜ୍ କିଣିବା ମାମଲାରେ ବାଦଶାହ ଦେଲେ ସଫେଇ, ୯ ଘଣ୍ଟା ଚାଲିଲା ପଚରାଉଚରା

9/08/2020 at 12:15 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୯।୦୮: ନିକଟରେ ବଲିଉଡର ଗାୟକ ବାଦଶାହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫେକ୍‌ ନ୍ୟୁଜ୍‌ କିଣିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଶୁକ୍ରବାର ବାଦ୍‌ଶାହଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା। ପୋଲିସର ଏହି ପଚରାଉଚରା ପ୍ରାୟ ୯ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଚାଲିଥିଲା। ତେବେ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ବାଦ୍‌ଶାହ ଫେକ୍‌ ନ୍ୟୁଜ୍‌ କିଣିଥିବା ଅଭିଯୋଗକୁ ମିଥ୍ୟା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ ବାଦ୍‌ଶାହ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆସିଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, – ‘ମୁଁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ସହିତ ଏ ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇଛି ।  ମୋ ତରଫରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେଇଛି | ମୋ ବିରୁଦ୍ଧରେ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ  ଅଭିଯୋଗକୁ ମୁଁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛି ଏବଂ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛି ଯେ, ମୁଁ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟରେ କେବେବି ଜଡିତ ନଥିଲି। ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଉପରେ ମୋର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ୱାସ ଅଛି। ଯେଉଁମାନେ ମୋ ପ୍ରତି ଚିନ୍ତା ପ୍ରକଟ କରିଛନ୍ତି ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ଏହା ମୋ ପାଇଁ ବହୁତ କିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତମାସରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ Information Technology Act provisionsର ଉଲ୍ଲଂଘନ ନେଇ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲା । ଯାହାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଥିଲା । ଏଥିରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ, ଟ୍ୱିଟର ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସେଲିବ୍ରିଟି ଏବଂ ବଲିଉଡର ବଡ ବଡ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ନକଲି ଫେଲୋଅର୍ସ କିଣୁଥିଲେ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ଆସିଥିଲା । ଅନୁସନ୍ଧାନ ସମୟରେ, ଏହି ନକଲି ଫେଲୋଅର୍ସଙ୍କୁ ଦାଖଲ କରିଥିବା ସେଲିବ୍ରେଟିଙ୍କ ତାଲିକାରେ ବାଦ୍‌ଶାହଙ୍କ ନାମ ରହିଥିଲା ।  ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଥାନାକୁ ଡକାଯାଇଥିଲା। ତେବେ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚରା ସମୟରେ ଏପରି ଅଭିଯୋଗକୁ ବାଦ୍‌ଶାହ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts