Wednesday, June 19, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଘରେ ଏକାଥିବାବେଳେ ୩ଜଣଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଦୁଷ୍କର୍ମ ର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଡ଼ାକ୍ତର କହିଲା ହୋଇନାହିଁ କିଛି

ଲୁଧିଆନା ୧୯/୩- ଜଣେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପୀଡ଼ିତା ଯୁବତୀକୁ ନ୍ୟାୟଦେବାର କୁଣ୍ଠା ପ୍ରକାଶ କରିଛି ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରଶାସନ । ଏହି ଘଟଣାରେ ଡ଼ାକ୍ତରୀମାଇନା କରୁଥିବା ଡ଼ାକ୍ତର ବି କରିଛି ମନା । ଯୁବତୀଙ୍କର କୌଣସି ଚିହ୍ନବର୍ଣ୍ଣ ନାହିଁ କିମ୍ବା କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଦୁଷ୍କର୍ମର ଶିକାର ହୋଇନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଡ଼ାକ୍ତର ।

ଲୁଧିଆନା ରାମଗଡ଼ ସରପଂଚ କଲୋନୀରେ ବାପା-ମାଆଙ୍କ ସହ ୧୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବତୀ ରହୁଥିଲା । ବାପା-ମାଆ କାମ କରିବାକୁ ସକାଳ ୭ଟାରେ  ବାହାରିଯାଇଥିଲେ । ଘରେ ଏକା ଥିଲେ ଯୁବତୀ । ଏହି ସମୟରେ ୩ଜଣ ଯୁବକ ଜବରଦସ୍ତ ଘରେ ପଶି ଯୁବତୀଙ୍କୁ କରିଥିଲେ ଧର୍ଷଣ ।

ବାପା-ମାଆ ଘରକୁ ଆସିବା ପରେ ଘଟଣା ବାବଦରେ ସବୁ କହିଥିଲେ ଯୁବତୀ  । ଏବାବଦରେ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଥାନାରେ ଦିଆଯାଇଥିଲା ଏତାଲା । ଏହି ଏତାଲାକୁ ଭିତ୍ତିକରି ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଡ଼ାକ୍ତରୀମାଇନା କରିବାକୁ ପଠାଇଥିଲା ପୋଲିସ ।

କିନ୍ତୁ ପୀଡ଼ିତା ଦୁଷ୍କର୍ମରେ ଶିକାର ହୋଇନାହିଁ ବୋଲି କହିଛି ଡ଼ାକ୍ତର । ଦୁଷ୍କର୍ମର କୌଣସି କ୍ଷତ ନ ଥିବା କଥା ଡ଼ାକ୍ତର କହିବା ପରେ ଥାନାରେ ରୁଜୁ କରାଯାଇ ପାରିନାହିଁ ମାମଲା । ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଗରୀବ ଯୁବତୀ ଜଣକ ବାରମ୍ବାର ପ୍ରଶାସନ ପାଖରେ ଗୁହାରୀ କଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ଫଳ ମିଳିନାହିଁ ।

399 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର