Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୁର୍କୀରେ ବଡ ଧରଣର ଭୂକମ୍ପ ପରେ ସୁନାମି: ପ୍ରକୃତି ରଚିଲା ତାଣ୍ଡବଲୀଳା, ୬ ମୃତ, ୨୦୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଆହତ
  • ||
  • ବିଜେପିକୁ ତିର୍ତ୍ତୋଲବାସୀ ନିଶ୍ଚୟ ଜିତାଇବେ ଏବଂ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହାତମୁଠାକୁ ଟାଣ କରିବେ- ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • PL 2020: ଗର୍ଜିଲା କ୍ରିସ୍ ଗେଲଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍, ରାଜସ୍ଥାନ ସମ୍ମୁଖରେ ୧୮୬ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଲା କିଙ୍ଗ୍ସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଜଣେ ମୃତ, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକ୍ ସହ ଧକ୍କା ହୋଇ ରାସ୍ତା କଡକୁ ଖସିଲା ବସ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ସେନେଗଲ୍‌ ଉପକୂଳ ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡ଼ିଗଲା ଶରଣାର୍ଥୀଙ୍କ ଡଙ୍ଗା: ୧୪୦ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ବଞ୍ଚିଗଲେ ୬୦
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରୁ ଆଉ ୮୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୨୩୭
  • ||
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାରେ ଆସିଲା ନୂଆ ମୋଡ : ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଜିଦ ଧରି ବସିଲେ ପୀଡିତା

5/04/2019 at 1:04 PM

ବିଜନୌର ୫/୪ : ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାରେ ଆସିଛି ନୂଆ ମୋଡ଼ | ପାଖାପାଖି ୭ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ବଢ଼ାପୁର ଅଂଚଳରେ ଏକ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିଲା | ସେହି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାରେ ଏବେ ଏକ ନୂଆ ମୋଡ ଆସିଛି | ପୀଡିତାଙ୍କ ବିବାହ କରାଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଘରଲୋକ ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି | ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରି ପୀଡିତା ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅନ୍ୟ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର | ତେବେ ସେହି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ହିଁ ପୀଡିତା ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଜିଦ ଧରି ବସିଛନ୍ତି |


ତେବେ ଖବରପାଇ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ପୀଡିତାଙ୍କ ଘରେ ପହଂଚି ପୀଡିତାଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରିଥିଲେ | ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ସବୁ ପ୍ରକାର ସୁରକ୍ଷା ଯୋଗେଇ ଦେବା ପାଇଁ ପୋଲିସକୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ | ଘଟଣା ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ବିଜନୌର ଅଂଚଳର |


ବିଜନୌର ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏକ ଗାଁରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ୭ ଜଣ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ଦୁଷ୍କର୍ମର ଭିଡିଓ କରିଥିଲେ | ଘଟଣା ପାଖାପାଖି ୭ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଘଟିଥିଲା | ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସଂଗୀନ ଧାରାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରାଯାଇଥିଲା | ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା | ଏବେ ୭ ଜଣ ଯାକ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି |
ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିବାରଲୋକେ ପୀଡିତାଙ୍କ ବିବାହ ଅନ୍ୟ ଏକ ଯୁବକଙ୍କ ସହ କରାଇବା ପାଇଁ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଚଳାଇଥିଲେ | ଏହା ଜାଣି ଯୁବତୀ ଘରେ ହଙ୍ଗାମା କରିଥିଲେ |

ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯିଏ ଏବେ ଜେଲରେ ଅଛି ସେ ତାକୁ ହିଁ ବିବାହ କରିବେ | ସେ ଜେଲରୁ ସଜା କାଟି ଆସିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଅପେକ୍ଷା କରିବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ | ତେବେ ପରିବାରଲୋକେ ପୀଡିତାଙ୍କ କଥାରେ ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବୁଝାଇବାକୁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ପୀଡିତା ଘରଲୋକଙ୍କ କଥାରେ ରାଜି ନହୋଇ ୧୦୦ ଡାଏଲ କରି ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ |


ଖବରପାଇ ପୋଲିସ ପୀଡିତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଏବଂ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଉଚ୍ଚପଦସ୍ଥ ଅଧିକାରୀ ଏବଂ ଥାନା ପ୍ରଭାରୀ ନରେଶ କୁମାର ପୀଡିତାଙ୍କ ଘରେ ପହଂଚି ତାଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଯିଏ ଯେତେ ବୁଝାଇଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ନିଜ ଜିଦରେ ଅଟଳ ରହିଲେ | କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସହ ପୀଡିତାଙ୍କ ବିବାହ କରାଇବା ପାଇଁ ଆଶ୍ୱାସନା ଦେଇନଥିଲେ | ସେ ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲେ ଯେ, ପୀଡିତାଙ୍କ ଅନିଚ୍ଛାରେ ସେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଆଉ କୋଉଠି ନକରନ୍ତୁ | ତେବେ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଏବଂ ପରିବାରଲୋକେ ବୁଝାସୁଝା କରି ଘଟଣାରେ ଶାନ୍ତ କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜେଲରେ ବାହାରିବା ପରେ ପୀଡିତା ପୁଣି ଏହିଭଳି ଜିଦ କରିବେ ନା ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ବିବାହ କରିବେ ସେନେଇ ଏବେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି |

   Related Posts