Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମିବାରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୭୦୭ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ବିରାଟ ବାହିନୀ ଚିତ୍‌ପଟାଙ୍ଗ, ଭାରତକୁ ୫୧ ରନରେ ହରାଇ ସିରିଜ୍ ହାତେଇଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ପବିତ୍ର ଗଙ୍ଗା ସ୍ନାନକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଦିନ ପାଇଁ ହରିଦ୍ୱାର ସୀମା ସିଲ୍
  • ||
  • ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ ଯୋଗୁଁ ମନାଲିରେ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ, ଜିରୋ ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଡାଲିରେ ୧୫ ଟଙ୍କା ରିହାତି ଦେବେ ସରକାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||

ଧୋନୀଙ୍କ ୫ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଧମକ : କେକେଆରଠାରୁ ସିଏସକେ ହାରିବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ କୁଲଙ୍କ କୁନି ଝିଅଙ୍କୁ ଏପରି ଧମକ ପରେ କ୍ରିକେଟ୍ ଓ୍ୱାର୍ଲ୍ଡ କ୍ଷୁବ୍ଧ

9/10/2020 at 7:17 PM

ଦୁବାଇ,୦୯|୧୦:  ଚଳିତ ଆଇପିଏଲରେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧିନ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସର ପ୍ରଦର୍ଶନ ନୈରାଶ୍ୟଜନକ ରହିଛି । ଦଳ ଲଗାତର ଭାବେ ପରାଜୟବରଣ କରୁଛି । ଦଳ ଖେଳିଥିବା ୬ଟି ମ୍ୟାଚରୁ ମାତ୍ର ୨ଟିରେ ବିଜୟ ଲାଭ କରିଛି । ଅଧିନାୟକ ଧୋନୀଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ମଧ୍ୟ ନିରାଶ କରିଛି । ଦଳର ଏହି ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ଖପ୍ପା ହୋଇଛନ୍ତି ପ୍ରଶଂସକ ।

ଚେନ୍ନାଇର ଏପରି ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ ଅନେକ ୟୁଜର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଧୋନୀଙ୍କୁ କଡା ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ଏପରିକି ଖରାପ କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ କିଛି ୟୁଜର ଧୋନୀଙ୍କ ଝିଅ ଜୀବାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ସବୁ କମେଣ୍ଟର ସ୍କ୍ରିନସଟ୍ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । କିଛି ପ୍ରସଂଶକ ଧୋନୀଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଖେଳ ମଧ୍ୟକୁ ନଟାଣିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି । ଏପରିକି ଏପରି କମେଣ୍ଟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିକୃତ ମାନସିକତା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି । କିଛି କ୍ରିକେଟ୍ ସମୀକ୍ଷକ ଏପରି ଧମକକୁ କଡା ନିନ୍ଦା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ସବୁ ଅଶ୍ଲୀଳ ଓ ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ କମେଣ୍ଟ ଧୋନୀଙ୍କ ଅବସର ନେଇ କରାଯାଇଥିବା ପୋଷ୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି । ଧୋନୀ ଗତ ଅଗଷ୍ଚ ୧୫ରେ ନିଜର ଅବସର ବାବଦରେ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ କିଚି ବ୍ୟକ୍ତି  ୫ ବର୍ଷର ଜୀବାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯିବ ବୋଲି ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଚଳିତ ଆଇପିଏଲରେ ଧୋନୀଙ୍କ ସମସ୍ତ ପରୀକ୍ଷା ନିରୀକ୍ଷା ଫେଲ୍ ମାରିଛି । କେକେଆର ବିପକ୍ଷ ମୁକାବିଲାରେ ଦଳ ମାତ୍ର ୧୦ ରନରେ ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଧୋନୀ ୩ ନମ୍ବର ସ୍ଥାନରେ ବ୍ୟାଟିଂ ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ୫ଟି ଇନିଂସ ଖେଳି ମାତ୍ର ୧୦୨ ରନ୍ କରିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ତାଙ୍କର ସର୍ବାଧିକ ସ୍କୋର୍ ରହିଛି ୪୭ । ଧୋନୀଙ୍କ ସହ ଦଳର ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ଅନେକ ସମାଲୋଚନା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts