Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହାତ ଟେକିଦେଲେ ବାଚସ୍ପତି, କହିଲେ- ଯଦି ସବୁ ସଦସ୍ୟ ଗୃହ ଚଲାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି ?
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗ : ଆସନ୍ତା ୧୦ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ପରଲୋକରେ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍, ୧୦୪ ବର୍ଷରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଚାଷୀଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦିଆଯିବ : ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଡିଏ ଫେରାଇବ ସର୍ବକ୍ଷମା ଯୋଜନାର ଅଧିକ ଫାଇନ୍, ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ୧୦ ଡିସେମ୍ବର
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ବିଲ୍ କରାଇ ଦେବାକୁ ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୧୦ ହଜାର
  • ||
  • ଟିଟିଲାଗଡ : ପୁରୀ-ଅଜମେର ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ, ଟ୍ରାକ୍‌ରେ ବ୍ରେକ୍ ଘସି ହୋଇ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିଲା
  • ||
  • ରୋହିଙ୍ଗ୍ୟା ବିରୋଧୀ ହିଂସା ପାଇଁ ଫେସବୁକ ଦାୟୀ ! ୧୫୦ ବିଲିୟନ ପାଉଣ୍ଡର କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ମାମଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇଚ୍ଛା ମୃତ୍ୟୁ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ସାହା ହେଲା BSKY, ଯୋଜନାରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ତୁରେଇକେଲା ବ୍ଲକରେ ମାତିଲେ ୩୦ ଟିକିଆ ହାତୀପଲ, ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଛପର
  • ||

ଧୋନୀଙ୍କ ୫ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଧମକ : କେକେଆରଠାରୁ ସିଏସକେ ହାରିବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ କୁଲଙ୍କ କୁନି ଝିଅଙ୍କୁ ଏପରି ଧମକ ପରେ କ୍ରିକେଟ୍ ଓ୍ୱାର୍ଲ୍ଡ କ୍ଷୁବ୍ଧ

9/10/2020 at 7:17 PM

ଦୁବାଇ,୦୯|୧୦:  ଚଳିତ ଆଇପିଏଲରେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧିନ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସର ପ୍ରଦର୍ଶନ ନୈରାଶ୍ୟଜନକ ରହିଛି । ଦଳ ଲଗାତର ଭାବେ ପରାଜୟବରଣ କରୁଛି । ଦଳ ଖେଳିଥିବା ୬ଟି ମ୍ୟାଚରୁ ମାତ୍ର ୨ଟିରେ ବିଜୟ ଲାଭ କରିଛି । ଅଧିନାୟକ ଧୋନୀଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ମଧ୍ୟ ନିରାଶ କରିଛି । ଦଳର ଏହି ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ଖପ୍ପା ହୋଇଛନ୍ତି ପ୍ରଶଂସକ ।

ଚେନ୍ନାଇର ଏପରି ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ ଅନେକ ୟୁଜର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଧୋନୀଙ୍କୁ କଡା ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ଏପରିକି ଖରାପ କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ କିଛି ୟୁଜର ଧୋନୀଙ୍କ ଝିଅ ଜୀବାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ସବୁ କମେଣ୍ଟର ସ୍କ୍ରିନସଟ୍ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । କିଛି ପ୍ରସଂଶକ ଧୋନୀଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଖେଳ ମଧ୍ୟକୁ ନଟାଣିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି । ଏପରିକି ଏପରି କମେଣ୍ଟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିକୃତ ମାନସିକତା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି । କିଛି କ୍ରିକେଟ୍ ସମୀକ୍ଷକ ଏପରି ଧମକକୁ କଡା ନିନ୍ଦା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ସବୁ ଅଶ୍ଲୀଳ ଓ ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ କମେଣ୍ଟ ଧୋନୀଙ୍କ ଅବସର ନେଇ କରାଯାଇଥିବା ପୋଷ୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି । ଧୋନୀ ଗତ ଅଗଷ୍ଚ ୧୫ରେ ନିଜର ଅବସର ବାବଦରେ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ କିଚି ବ୍ୟକ୍ତି  ୫ ବର୍ଷର ଜୀବାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯିବ ବୋଲି ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଚଳିତ ଆଇପିଏଲରେ ଧୋନୀଙ୍କ ସମସ୍ତ ପରୀକ୍ଷା ନିରୀକ୍ଷା ଫେଲ୍ ମାରିଛି । କେକେଆର ବିପକ୍ଷ ମୁକାବିଲାରେ ଦଳ ମାତ୍ର ୧୦ ରନରେ ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଧୋନୀ ୩ ନମ୍ବର ସ୍ଥାନରେ ବ୍ୟାଟିଂ ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ୫ଟି ଇନିଂସ ଖେଳି ମାତ୍ର ୧୦୨ ରନ୍ କରିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ତାଙ୍କର ସର୍ବାଧିକ ସ୍କୋର୍ ରହିଛି ୪୭ । ଧୋନୀଙ୍କ ସହ ଦଳର ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ଅନେକ ସମାଲୋଚନା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts