Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚୌଦ୍ୱାର ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ ଓ ଲୁଟ୍ ଘଟଣା : ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ଡିସିପି
  • ||

ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଚିକିତ୍ସାବେଳେ ଜଣାପଡ଼ିଲା ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କ ସହ ହୋଇଛି ଦୁଷ୍କର୍ମ, ପୀଡ଼ିତା ୬ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ …

17/09/2019 at 5:37 PM

ମଥୁରା୧୭|୯:ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ମଥୁରା ଅଞ୍ଚଳର ଫରହ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏକ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ପୀଡ଼ିତା ମହିଳା ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଚିକିତ୍ସାବେଳେ ଏହି ବିଧବା ମହିଳା ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା । ବିଧବା ମହିଳା କିଭଳି ଗର୍ଭବତୀ ହେଲେ ବୋଲି ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଖୋଳତାଡ କରିବା ପରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ, ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିଲା । ଲୋକଲଜ୍ଜା ଭୟରେ ମହିଳା ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିନଥିଲେ । ତେବେ ଏହା ଜଣାପଡିବା ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ପିତା ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକ ବିରୋଧରେ ଥାନାରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ ।  

ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ,  ରାଜସ୍ଥାନର ଭରତପୁର ଅଞ୍ଚଳର ଯୁବତୀ ମଥୁରର ଫରହ ଅଞ୍ଚଳରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ପାଖିପାଖି ଚାରିବର୍ଷ ତଳେ ପୀଡ଼ିତା ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ୬ ମାସ ତଳେ ଅସହାୟ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକକୁ ସେ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। ହେଲେ ତାଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବା ପାଇଁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଧମକ ଦେଇଥିଲା।

 ୧୦ ଦିନ ତଳେ ପୀଡ଼ିତା ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କର ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଥିଲା। ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ମହିଳା ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିବା କଥା ଡାକ୍ତର କହିଥିଲେ। ପୀଡ଼ିତା ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚାର କରିବା ପରେ ସେ ସବୁ କଥା କହିଥିଲେ। ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ବାପା ପଡ଼ୋଶୀ ଯୁବକ ନାଁରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି ନାହିଁ।

   Related Posts