Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ‘ଇତିହାସରେ ହୋଇଥିବା ଭୁଲଗୁଡିକୁ ଏବେ ସୁଧାରୁଛି ଭାରତ’, କଂଗ୍ରେସକୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରି ବର୍ଷିଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି
  • ||
  • ରବିବାର ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୮୪୧ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୫୩୨ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ଭୁବନେଶ୍ବର ଗାନ୍ଧୀ ମାର୍ଗରେ ଅନଶନରେ ବସିଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ ,ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ : ପୋଲିସ୍ ସୁରକ୍ଷା ନେଇ ଉଠିଲା ପ୍ରଶ୍ନ

7/10/2019 at 4:37 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୭/୧୦: ରାଜଧାନୀରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ତାହା ପୁଣି ଖୋଦ୍ ମାଷ୍ଟର କ୍ୟାଣ୍ଟିନ ଛକର କିଛି ଦୂର ଗାନ୍ଧି ମାର୍ଗରେ । ଘଟଣା ଘଟିଛି ରବିବାର ରାତିରେ । ଗାନ୍ଧି ମାର୍ଗରେ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅନଶନରେ ବସିଥିଲେ । ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ କ୍ୟାପିଟାଲ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ବଲାଙ୍ଗିରର ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଗତ ଏକବର୍ଷ ଧରି ନିଜର ଦାବି ପୂରଣ ପାଇଁ ଗାନ୍ଧି ମାର୍ଗରେ ଧାରଣାରେ ବସିଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ କ୍ୟାମ୍ପ ନିକଟରେ ଏକ ଅସ୍ଥାୟୀ ପୋଲିସ କ୍ୟାମ୍ପ ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ହେଲେ ରବିବାର ରାତିରେ ଜଣେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଏହି ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଶୋଇଥିବା ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚି ସାନ ଭଉଣୀକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା । ଏହା ଦେଖି ବଡଭଉଣୀ ଚତୁରତାର ସହିତ ସାନଭଉଣୀକୁ ପୋଲିସ କ୍ୟାମ୍ପକୁ ପଠାଇ ସେଠାରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ପୋଲିସକୁ ଡାକି ଏହି ଯୁବକକୁ ପୋଲିସର ଜିମା ଦେଇଥିଲେ ।

ଗତ ବର୍ଷେ ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇଭଉଣୀ ତିନିଥର ତାଙ୍କ ଉପରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗ କମିସନରେଟ ପୋଲିସରେ ଦେଇଛନ୍ତି । ରବିବାର ରାତି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଏକ ମଦ୍ୟପ ଯୁବକକୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଗିରଫ କରି ତାର ଡାକ୍ତରୀ ମାଇନା କରିଛି । ହେଲେ ଏତେ ପୋଲିସ ପହରା ମଧ୍ୟରେ ଅଭଳି ଘ଼ୃଣ୍ୟକାମ କରିବାକୁ ଏହି ଯୁବକ ସାହସ କଲା କିପରି ତାହା ଏବେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

ଏବେବି ଗାନ୍ଧି ମାର୍ଗରେ ଏକାଧିକ ସଂଗଠନ ନିଜର ଦାବି ପୂରଣ କରିବାକୁ ଅନଶନରେ ବସିଛନ୍ତି । କମିସନରେଟ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ଅସ୍ଥାୟୀ କ୍ୟାମ୍ପ କରାଯାଇ ପୋଲିସ ମୁତୟନ କରାଯାଇଛି । ତଥାପି ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ଆସିବା ଫଳରେ ପୋଲିସର କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ପ୍ରତି ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ଠିଆ କରିଛି ।

   Related Posts