Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ପାଇଁ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର: ୧୯ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠନ ହେଲା କମିଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୯୬୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନାର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଆୟୁଷ-୬୪, ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମିଳୁଛି ମାଗଣାରେ
  • ||
  • ଶାମଲୀ : ଲଜ୍ଜାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ, ଅଳିଆ ବୁହା ଗାଡିରେ ଶ୍ମଶାନଘାଟ ଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଟିକା ପାଇଁ ହେବ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର, ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାହୁଲ ଭୋରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପତ୍ନୀ ସେୟାର କଲେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ… କେମିତି ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟିକିଏ ପାଇଁ ହେଉଥିଲେ ଛଟପଟ
  • ||
  • ମଥୁରା : କରୋନାରେ ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
  • ||
  • ଭୁବନ : ଦୀର୍ଘ ୭ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ଘରେ ପଡିରହିଲା ମୃତଦେହ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କାରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ପରିବାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ରୋଗୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, SDMOଙ୍କୁ ସୋ-କଜ୍ ନୋଟିସ୍ ପରେ ପଠାଗଲା ଡେପୁଟେସନରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭର ଭୁଲିଗଲା ହସ୍ପିଟାଲ ରାସ୍ତା, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଅଭାବରୁ ଚାଲିଗଲା ୭ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ଏୟାର ଓଡିଶାର ନିର୍ଦେଶକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପୂର୍ବତନ ମହିଳା ସହକର୍ମୀ

19/09/2018 at 2:35 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୯/୯ : ଏୟାର ଓଡିଶାର ନିର୍ଦେଶକ ସନ୍ତୋଷ ପାଣିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଜଣେ ପୂର୍ବତନ ମହିଳା ସହକର୍ମୀ ଆଣିଛନ୍ତି ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ | ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନାରେ ଆଜି ଏନେଇ ଏକ ମାମଲା ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବରେ ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇଛି | ମହିଳାଙ୍କ ବୟାନ ଧାରା ୧୬୧ ଅନୁସାରେ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି | ଅପରପକ୍ଷରେ ସନ୍ତୋଷ ପାଣି କହିଛନ୍ତି ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ ଅମୂଳକ ଅଭିଯୋଗ | ସମ୍ପୃକ୍ତ ମହିଳା ଏୟାର ଓଡିଶାରେ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ସଂଯୋଜିକା ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲେ | ଗତ ମାସରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଚାକିରୀରୁ ବହିଷ୍କାର କରାଯାଇଥିଲା | ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ମହିଳା ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ୨୦୧୮ ମସିହା ଜୁଲାଇ ୨ ତାରିଖରେ ସେ ଏୟାର ଓଡିଶାରେ ସ୍ୱେକ୍ୟୁରିଟି ସୁପରଭିଜର ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | ଅଗଷ୍ଟ ୧୦ ତାରିଖରେ ସନ୍ତୋଷ ପାଣି ତାଙ୍କୁ ଘରେ ଛାଡ଼ିଦେବେ ବୋଲି କହି ନିଜ ଗାଡିରେ ନେଇଯାଇଥିଲେ | ରାସ୍ତାରେ ଏକ ମଦ ଦୋକାନରୁ ମଦ କିଣି ଆଣି ଗାଡିରେ ପିଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କଲଡ ଡ୍ରିଂକ୍ସ ପିଇବା ପାଇଁ ଦେଇଥିଲେ | ଏହି କଲଡ ଡ୍ରିଂକ୍ସରେ କିଛି ନିଶା ଦ୍ରବ୍ୟ ମିଶିଥିଲା | ଯାହା ଫଳରେ ସେ ସନ୍ତୋଷଙ୍କୁ ପ୍ରତିବାଦ କରିପାରିନଥିଲେ | ଗାଡି ଭିତରେ ସନ୍ତୋଷ ତାଙ୍କ ସହ ବଦମାସୀ କରିଥିଲେ | ଘରେ ପହଂଚିବା ପରେ ଜବରଦସ୍ତ ଘର ଭିତରକୁ ପଶି ଆସି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ | ତା’ ପରଦିନ ସେ ମାନସିକ ଭାବେ ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିଥିବାରୁ ଅଫିସ ଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଅଫିସରେ କମ ସମୟ ରହି ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଥିଲେ | ପରଦିନ ଅର୍ଥାତ ଅଗଷ୍ଟ ୧୨ ତାରିଖରେ ସନ୍ତୋଷ ପାଣି ପୁଣି ତାଙ୍କୁ ଗାଡିରେ ଘରେ ଛାଡିବା ପାଇଁ ନେଇଥିଲେ | ରାସ୍ତାରେ ସନ୍ତୋଷ ଜାଲି ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜରିଆରେ ପୁଣି ମଦ କିଣିକି ଆଣିଥିଲେ | ଘରେ ପହଂଚିବା ପରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ | ତା’ ପରେ ସେ ଚାକିରୀ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଏୟାର ଡେକାନରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି | ଏୟାର ଡେକାନର ଜଣେ ସହକର୍ମୀଙ୍କୁ ଏହି ସମସ୍ତ କଥା ଜଣାଇଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଭରସା ପାଇ ଏବେ ସେ ନ୍ୟାୟ ଲାଗି ପୋଲିସର ଆଶ୍ରୟ ନେଇଛନ୍ତି |

   Related Posts