Tuesday, September 17, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗରେ ଜେଲରେ ଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ, ଆଜି ଜାମିନରେ ମୁକୁଳିବା ପରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲେ ଅଜଣା ଯୁବକ, ସନ୍ଦେହ ଘେରରେ ପୀଡିତା ପରିବାର

ମାଲଦା୨୦|୮: ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ମାଲଦା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ।  ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହୋଇ ଜେଲରେ ଥିବା  ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜାମିନରେ ବାହାରିବା ପରେ ତାକୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ପିଡୀତାଙ୍କ ପରିବାର ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ଖବରନେବାରେ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ମାଲଦାର ମାମଲା ଅଂଚଳରେ କିଛିଦିନ ତଳେ ଏକ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଥିଲା ।

ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଆଜି ଜାମିନ ମିଳିବା ପରେ ଜେଲରୁ ଖଲାସ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲା । ଏହିସମୟରେ ରାସ୍ତାରେ ତା ଉପରେ ସଂଘବଦ୍ଧ ଭାବେ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିଲା । ଲୁହାରଡରେ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ଯୋଗୁଁ ସେ ଗୁରୁତରଭାବେ ଆହତ ହୋଇଥିଲା ।

ଚିକିତ୍ସାପାଇଁ ହସପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି । ଦୁଷ୍କର୍ମ ପିଡୀତାଙ୍କ ପରିବାର ଏହି ହତ୍ୟାୟକାଣ୍ଡରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ପୋଲିସ ଏକ ହତ୍ୟାମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ତେବେ ପିଡୀତାଙ୍କ ପରିବାର ପୁରୁଷଶୂନ୍ୟ ହୋଅଇଯାଇଛି । ଗିରଫ ଭୟରେ ପରିବାରର ପୁରୁଷ ସଦସ୍ୟମାନେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି ।

602 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର