Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ୩୦ ଫୁଟ ଖାଇକୁ ଖସିଲା ବସ୍, ୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୫ ଆହତ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଗୁଣୁପୁର ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ କାରଣରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ବାକି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଡ୍ଵେନ ବ୍ରାଭୋ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ବଲିଉଡ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା: ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ବାମୀ ରଣବୀର ସିଂହ କଲେ ଏନସିବିକୁ ଅନୁରୋଧ, କାଲି ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଜେରା କରିବ ଏନସିବି

25/09/2020 at 10:42 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫/୦୯: ଡ୍ରଗ୍ସ କାରବାରରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ନାଁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାରୁ ନାରକୋଟିକ୍ସ କଂଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ତାଙ୍କୁ ସମନ ଜାରି କରିଥିଲା।  ଏନସିବି ସମନ ପାଇବା ପରେ ଗୋଆ ଛାଡି ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଛନ୍ତି ଦୀପିକା। ତାଙ୍କ ସହ ଆସିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ତଥା ଅଭିନେତା ରଣବୀର ସିଂହ। ଆସନ୍ତାକାଲି ଏନସିବି ଏ ମାମଲାରେ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବ । ତେବେ ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ରଣବୀର ସିଂହ ଏନସିବିକୁ ପଚାରିଛନ୍ତି ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଜେରା ବେ​‌ଳେ ସେ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିପାରିବେ କି ନାହିଁ।

ଅବଶ୍ୟ ଏନେଇ ରଣବୀର ଏନସିବିକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି। ଆବେଦନ ପତ୍ରରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଦୀପିକା କେବେ​ କେବେ ବହୁତ ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇ ବିଚଳିତ ହୋଇପଡ଼ନ୍ତି। ଏ କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ସହ ରହିବାର ଅନୁମତି ତାଙ୍କୁ ଦିଆଯାଉ। ରଣବୀର କହିଛନ୍ତି ଜେରା ବେଳେ ତାଙ୍କ ସହ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବା ଆଇନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଠିକ୍ ନୁହେଁ। ମାତ୍ର ତାଙ୍କ ଅନୁରୋଧ ତାଙ୍କ ସହ ଜେରା ବେଳେ ନ ରହିଲେ ମଧ୍ୟ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଭିତରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଉ। ତେବେ ତାଙ୍କ ଆବେଦନ ଉପରେ ଏନସିବି କୌଣସି ନିଣ୍ର୍ଣୟ ନେଇ ନାହିଁ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଦୀପିକା ତାଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ସ ଚାଟ୍ ପାଇଁ ଏନସିବି ଜାଲରେ ଫସିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଚାଟ୍ ଏନସିବିକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ଡ୍ରଗ୍ସ ଚାଟ୍ ଥିଲା ୨୦୧୭ ଅକ୍ଟୋବର ୨୮ ତାରିଖର। ଏହି ଚାଟ୍‌ରେ ସେ ତାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର କରିସ୍କା ପ୍ରକାଶଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଗୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି।

   Related Posts