Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ବଲିଉଡ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା: ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ବାମୀ ରଣବୀର ସିଂହ କଲେ ଏନସିବିକୁ ଅନୁରୋଧ, କାଲି ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଜେରା କରିବ ଏନସିବି

25/09/2020 at 10:42 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫/୦୯: ଡ୍ରଗ୍ସ କାରବାରରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ନାଁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାରୁ ନାରକୋଟିକ୍ସ କଂଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ତାଙ୍କୁ ସମନ ଜାରି କରିଥିଲା।  ଏନସିବି ସମନ ପାଇବା ପରେ ଗୋଆ ଛାଡି ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଛନ୍ତି ଦୀପିକା। ତାଙ୍କ ସହ ଆସିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ତଥା ଅଭିନେତା ରଣବୀର ସିଂହ। ଆସନ୍ତାକାଲି ଏନସିବି ଏ ମାମଲାରେ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବ । ତେବେ ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ରଣବୀର ସିଂହ ଏନସିବିକୁ ପଚାରିଛନ୍ତି ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଜେରା ବେ​‌ଳେ ସେ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିପାରିବେ କି ନାହିଁ।

ଅବଶ୍ୟ ଏନେଇ ରଣବୀର ଏନସିବିକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି। ଆବେଦନ ପତ୍ରରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଦୀପିକା କେବେ​ କେବେ ବହୁତ ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇ ବିଚଳିତ ହୋଇପଡ଼ନ୍ତି। ଏ କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ସହ ରହିବାର ଅନୁମତି ତାଙ୍କୁ ଦିଆଯାଉ। ରଣବୀର କହିଛନ୍ତି ଜେରା ବେଳେ ତାଙ୍କ ସହ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବା ଆଇନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଠିକ୍ ନୁହେଁ। ମାତ୍ର ତାଙ୍କ ଅନୁରୋଧ ତାଙ୍କ ସହ ଜେରା ବେଳେ ନ ରହିଲେ ମଧ୍ୟ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଭିତରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଉ। ତେବେ ତାଙ୍କ ଆବେଦନ ଉପରେ ଏନସିବି କୌଣସି ନିଣ୍ର୍ଣୟ ନେଇ ନାହିଁ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଦୀପିକା ତାଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ସ ଚାଟ୍ ପାଇଁ ଏନସିବି ଜାଲରେ ଫସିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଚାଟ୍ ଏନସିବିକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ଡ୍ରଗ୍ସ ଚାଟ୍ ଥିଲା ୨୦୧୭ ଅକ୍ଟୋବର ୨୮ ତାରିଖର। ଏହି ଚାଟ୍‌ରେ ସେ ତାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର କରିସ୍କା ପ୍ରକାଶଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଗୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି।

   Related Posts