Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଗସ୍ତି ନୂଆଗାଁ ଓ ଚମାଖଣ୍ଡି ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ସମିତି ସଭ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିର୍ଦ୍ବନ୍ଦରେ ନିର୍ବାଚିତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦ହଜାର ୭୮ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୭୩ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଗାଡିକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଇ ଖସିଯିବା ବେଳେ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ: ଅଟୋରୁ ବିପୁଳ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||

ମୁକ୍ତିଲାଭ କଲା ‘ତେରୀ ମେରୀ କାହାନୀ’ର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଗୀତ

11/09/2019 at 7:34 PM

ମୁମ୍ବାଇ : ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଷ୍ଟେସନମାନଙ୍କରେ ଗୀତ ଗାଇ ପେଟ ପୋଷୁଥିବା ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଗୀତ ‘ତେରୀ ମେରୀ କାହାନୀ’ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି। ଏହି ଗୀତରେ ରାନୁଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମର ମ୍ୟୁଜିକ ଡାଇରେକ୍ଟର ହିମେଶ ରେଶମିଆ ମଧ୍ୟ କଣ୍ଠଦାନ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଗୀତଟି ହିମେଶଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ହ୍ୟାପୀ, ହାର୍ଡି ଏଣ୍ଡ ହୀର’ର । ହିମେଶ ହିଁ ପ୍ରଥମ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ଯିଏ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ସିଙ୍ଗର ରାନୁଙ୍କୁ ବଲିଉଡରେ ସୁଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି। କିଛଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଗୀତର କେବଳ ମୁଖଡା ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଘୁରିବୁଲୁଥିଲା। ହେଲେ ଏବେ ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରେମୀ ଫିଲ୍ମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଗୀତ ସୋସାଲ ମିଡିଆରୁ ଅପଲୋଡ କରିପାରିବେ।

ଗୀତଟି ଏକ ସ୍ୟାଡ ସଙ୍ଗ। ତେବେ ହିମେଶଙ୍କ ସହ ରାନୁଙ୍କ କଣ୍ଠର ଅଜବ ତାଳମେଳ ଏହାକୁ ଚମତ୍କାର କରିଦେଇଛି। ଯାହାକି ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶ୍ରୋତାଙ୍କ ମନଛୁଇଁପାରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। କେବଳ ଗାୟକଙ୍କ କଣ୍ଠର ଯାଦୁ ନୁହେଁ ମ୍ୟୁଜିକ ଡାଇରେକ୍ଟରଙ୍କ ମ୍ୟୁଜିକ କମ୍ପୋଜ ମଧ୍ୟ ଗୀତଟିକୁ ଉଚ୍ଚକୋଟିର କରିଛି। ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଗୀତ ପୂର୍ବରୁ ଏହାର ଟିଜର ଗତ ମଙ୍ଗଳବାର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା। ଯାହା ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।

ତେବେ ଏଠାରେ ଆମେ ଜଣାଇ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ ହିମେଶ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ଗୋଟିଏ ନୁହେଁ ରାନୁଙ୍କ କଣ୍ଠରେ ୨ଟି ଗୀତ ରେକର୍ଡ କରିବାକୁ ଚୁକ୍ତି କରିଛନ୍ତି। ଏଥିଲାଗି ତାଙ୍କୁ ସାଇନିଂ ଏମାଉଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦେଇସାରିଛନ୍ତି। ତେବେ ରାନୁ ଜଣେ ପୋଖତ କଳାକାର ଫିଲ୍ମର ତେରୀମେରୀ କାହାନୀ ଗୀତଟି ପ୍ରମାଣିତ କରୁଛି। ଏଣୁ ପ୍ରଥମ ଗୀତଟି ଭଳି ଦ୍ୱିତୀୟ ଗୀତଟି ମଧ୍ୟ ବେଶ ଚମତ୍କାର ହୋଇଥିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।  ଏହାଛଡା ହିମେଶ ‘ଆଶିକି ମେଁ ତେରୀ’ ଗୀତର ରିମେକ୍ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଗୀତ ଲାଗି ସେ ରାନୁଙ୍କୁ ଚୁକ୍ତିବଦ୍ଧ କରିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

   Related Posts