Friday, October 18, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ରଞ୍ଜୀବ କହିଲେ ‘ମୁଁ କଂଗ୍ରେସରେ ଅଛି’, ସୁର କହିଲେ ‘ଅଗାଡି ପଳାଇଲେ ଭଲ ଚାଷ ହେବ’

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୪|୮: ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସ ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ରଞ୍ଜୀବ ବିଶ୍ବାଳ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୁଁ ମୋ ମନର ରାଜା । ଏବେ ଯାଏଁ ମୁଁ କଂଗ୍ରେସରେ ଅଛି । ଯେତେବେଳ ଯାଏଁ ଭଲ ଲାଗିବ ମୁଁ ଦଳରେ ଅଛି ଯେତେବେଳେ ଭଲ ନଲାଗିବ ମୁଁ ନଥିବି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୋତେ କୌଣସି ଦଳ ଟଙ୍କା ଯାଚିବା କଥା ମିଛ । ପିସିସି ହେବାକୁ ମୋର ଆଶା ନାହିଁ । ହାଇ କମାଣ୍ଡଙ୍କ ସହ ଏ ନେଇ ଆଲୋଚନା ବି ହୋଇନି । ରଞ୍ଜୀବ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବର୍ତ୍ତମାନ କଂଗ୍ରେସ ର ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ଆସିଛି । ବିଶ୍ବାସଯୋଗ୍ୟ ନେତାଙ୍କୁ ନେଇ ଏକଜୁଟ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି । ନିରଂଜନଙ୍କ ହାତରେ ମ୍ୟାଜିକ୍ ବାଡ଼ି ନାହିଁ ଯେ ସେ ସବୁ ବଦଳାଇଦେବେ । ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ରେ ନେତା କାମ କଲେ କଂଗ୍ରେସର ଅବସ୍ଥା ସୁଧୁରିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ଟ୍ରିପଲ୍ ତଲାକ୍ ବିଲ୍ ବେଳେ ରାଜ୍ୟସଭାରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ରଞ୍ଜୀବ ବିଶ୍ବାଳ । ଯାହାକୁ ନେଇ ନାନା କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନା ଲାଗିଥିଲା । ସେ କଂଗ୍ରେସ ଛାଡି ଅନ୍ୟ ଦଳକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଅନ୍ୟପଟେ ରଞ୍ଜୀବଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ସୁରେଶ ରାଉତରାୟ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବିଶ୍ବାଳ ଓ ପଟ୍ଟନାୟକ ପରିବାର ବାଦ କଂଗ୍ରେସରେ ଅନେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି । କିଏ ଆସିବ କିଏ ଯିବ ସେଥିରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ । କଂଗ୍ରେସ ଦଳ ସବୁବେଳେ  ସାହଣମେଲା । ଅଗାଡି ପଳାଇଲେ  ଭଲ ଚାଷ ହେବ ।

746 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର