Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • LICର ଏମ୍‌ଡି ହେଲେ ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମହାନ୍ତି, ଫେବୃଆରୀ ୧ରୁ ସମ୍ଭାଳିବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ ୨୭, ସକାଳେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିପାରନ୍ତି ଭି.କେ. ଶଶିକଳା
  • ||
  • ନେତାଜୀ ଜନ୍ମସ୍ଥାନ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ଖୋଲିଵାକୁ ସରକାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • କଟକ:କାଲିଠାରୁ ଖୋଲିଵ ନେତାଜୀ ସଂଗ୍ରହାଳୟ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||

ରାଣୀ ମିଶ୍ର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ୍ : ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ରଞ୍ଜନ ରାଉତ ଗିରଫ, ସ୍ତ୍ରୀର ନିର୍ଯାତନା ସହିନପାରି କରିଥିଲେ ହତ୍ୟା

14/07/2019 at 10:52 AM

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ୧୪|୭: ସ୍ତ୍ରୀର ନିର୍ଯାତନା ସହିନପାରି ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ବାମୀ । କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ରାଜନଗର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କାଠୁଆଗଣ୍ଡ ଲୁଣା ଘେରି ନିକଟରେ ଅଖା ଭିତରୁ ରାଣୀ ମିଶ୍ର ନାମକ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିବା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ରଞ୍ଜନ ରାଉତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ଅନ୍ୟ ତିନି ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ପୋଲିସ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ମାସ ୨୮ ତାରିଖରେ ଦିନ ଅଖା ଭିତରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା । ପୋଲିସ ଛାନ୍ ଭିନ୍ କରିବା ପରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ନାଉଗାଁ ବ୍ଲକ କୋରୁଅ ଗାଁର ମାଗୁ ପଲାଇଙ୍କ ଝିଅ ଟୁବିଆ ଓରଫ ରାଣୀ ମିଶ୍ର ବୋଲି ଜଣାପଡିଥିଲା ।

ଦୀର୍ଘ ୧୬ ଦିନ ହେବ ଏ ନେଇ ରାଜନଗର ପୋଲିସ ଛାନ୍ ଭିନ୍ ପରେ ରାଣୀ ବାଉଁଶକଣି ଗାଁର ଉଦ୍ଧବ ଚରଣ ରାଉତଙ୍କ ମଝିଆ ପୁଅ ରଞ୍ଜନକୁ ଦ୍ବିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲା ବୋଲି ଜାଣିପାରିଲା । ରଞ୍ଜନ ଭୁବେନଶ୍ବରରେ ଏକ ମଦ ଦୋକାନରେ କାମ କରୁଥିବା  ବେଳେ ରାଣୀ ତାଙ୍କ ସହ ସେଠାରେ ରହୁଥିଲେ । ଗତ ମାସ ୨୬ ତାରିଖରେ ରାଣୀ ତାଙ୍କ ସହ ଗାଁକୁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ତା ପରଠାରୁ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ସୁଇଚ୍ ଅଫ୍ ଥିଲା । ୨୮ ତାରିଖ ଦିନ ତାଙ୍କର ମୃତଦେହ ଅଖା ଭିତରୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଏହା ପରେ ରଞ୍ଜନ ତା ପରିବାର ସହ ଫେରାର ଅଛି ବୋଲି ପୋଲିସ ଖବର ପାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଏହାପରେ ରଞ୍ଜନକୁ ସନ୍ଦେହ ଘେରରେ ନେଇଥିଲା ଏବଂ ଗତକାଲି ପୋଲିସ ତାକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍ ଟିମ୍ ସହିତ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ରଞ୍ଜନକୁ ନେବା ପରେ ସେ କିଭଳି ରାଣୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲା ତାର ଡେମୋ କରିଦେଖାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

   Related Posts