Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୦୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ମେ’ ୧୩ରେ ପିପିଲି ଉପନିର୍ବାଚନ
  • ||
  • ଆଜି ରାତି ୮ରେ ପିଏମ୍‌ ମୋଦୀଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଥାନାରେ ମାମଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ୩ଦିନ ପରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପାତାଳୀ ନଦୀକୁ ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ଉଦଳା : ବାଇକ୍‌କୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର, ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ରାକ୍ଟର ନେଇ ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଏସଟିଏଫ ପଞ୍ଝାରେ ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଚାଲାଣକାରୀ, ୧୨ କିଲୋ ଓଜନର ଜୀବନ୍ତ ବଜ୍ରକାପ୍ତା ସହ ବ୍ୟବସାୟୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ଯାଜପୁର ରୋଡ୍ : ରେଳ ଧାରଣାରୁ କିନ୍ନରଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଯୁବକଙ୍କ ସହ ଥିଲା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ‘ଶିବଶମ୍ଭୁ’, ୧୦ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ନାଇଟ୍ କର୍ଫ୍ୟୁ ବେଳେ ବୁଲାଇଲେ କଳାକନା, ରୂପା ଗହଣା ଲୁଟ୍, ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଚୋରି ବେଳେ ବାଜିଲା ସାଇରନ୍
  • ||

ରଙ୍ଗିଲା ପୋଲିସ ବାବୁ : ନିଜକୁ ଅବିବାହିତ କହି ମହିଳା କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲେ ଏସଆଇ, ୩ ବର୍ଷ ଧରି ଲିଭ୍ ଇନ୍ ରିଲେସନସିପରେ ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲେ

9/03/2021 at 8:53 AM

ଇନ୍ଦୋର,୦୯/୦୩:   ମହିଳା କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲେ ପୋଲିସ ଏସଆଇ । ନିଜକୁ ଅବିବାହିତ କହି କରି ଚାଲିଥିଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ । ଏପରି ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ତେଜାଜୀ ନଗର ଥାନାରେ । ପୀଡିତା କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଏସଆଇଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ।

ପୀଡିତା ନିଜ ଅଭିଯୋଗରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏସଆଇ ୩ ବର୍ଷ ଧରି ଇନ୍ଦୋରରେ ରହିଛନ୍ତି । ସେ ନିଜକୁ ଅବିବାହିତ କହି ତାଙ୍କ ସହ ଶରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ ।ଏହାସହ ଲିଭ୍ ଇନ ରିଲେସନସିପରେ ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲେ । ପରେ ଏସଆଇ ମିଛ କହୁଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା । ସେ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ । ସତ ଜଣା ପଡିବା ପରେ ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ମିଛରେ କହିଥିଲେ ।

ଏହାପରେ ପୀଡିତା ତାଙ୍କୁ ବିବାହ ପାଇଁ ଚାପ ପକାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏସଆଇ କିଛି ଶୁଣିନଥିଲେ । ଫଳରେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ମହିଳା କନଷ୍ଟେବଳ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଇନ୍ଦୋର ଥାନାରୁ ପ୍ରେମ ଗଢି ଉଠିଥିଲା । ଏହାପରେ ସେମାନେ ଅନେକ ଥର ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପରେ ଏସଆଇ ବିବାହିତ ଥିବା ଓ ତାଙ୍କର ୨ଟି ସନ୍ତାନ ଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା ।

ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏସଆଇଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ତେବେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏସଆଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।  ପୋଲିସର କହିବାନୁସାରେ, ଉଭୟ ୩ ବର୍ଷ ଧରି ଲିଭ୍ ଇନରେ ରହିଥିଲେ । ବିବାହ କଥା ହେବାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏସଆଇଙ୍କ ସବୁ ସତ ଜଣାପଡିଯାଇଥିଲା । ଏହି ଆଧାରରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ।

   Related Posts