Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ଫାଇନାନ୍ସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା, ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍‌ ଆଧାରରେ ତଦନ୍ତ ଜାରି

16/02/2020 at 3:03 PM

ଭଦ୍ରକ ୧୬।୦୨: ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା । ଘର ଠାରୁ ୨୦୦ମିଟରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଝାଡଖଣ୍ଡର ରାଞ୍ଚିରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ମୃତକ ମୁକେଶ ଜଲନ । ମୁକେଶ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ବନ୍ତ ଛକ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଜଗଦୀଶ ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ଝିଅ ରେଖାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମୁକେଶ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡସ ରାଞ୍ଚି ଜିଲ୍ଲାର ହାରମୁ ରୋଡ ନିକଟ କିଶୋରେଗଞ୍ଜରେ ପରିବାର ସହ ରହୁଥିଲେ । ଏକ ଘରୋଇ ଗାଡି ଫାଇନାନ୍ସ ସଂସ୍ଥା ରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ ମୁକେଶ ।  ଗତ ୬ ତାରିଖ ଦିନ ଅଫିସରୁ ଫେରି ବାପା ଙ୍କ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ କରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ । ହଠାତ୍‌ ସେହି ସମୟରେ ଦୁଇଟି ବାଇକରେ ୬ ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଆସି ତାଙ୍କ ଘର ନିକଟରୁ ପ୍ରାୟ ୨୦୦ ମିଟର ଦୂରରେ ତାଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାରିଥିଲେ ।

କମ୍ପାନୀର ଋଣ ପରିଶୋଧ ନେଇ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସହ ମୁକେଶଙ୍କର ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା । ସିସିଟିଭି ରେ ଦୁଇଟି ବାଇକ ରେ କେତେକ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ଆସି ନିକଟରୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାଞ୍ଚି ପୋଲିସ ୨୦ ଜଣ ଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଥିବା ନେଇ ରାଞ୍ଚି ଡ଼ିଏସପି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ବେଆଇନ ଅସ୍ତ୍ର ରଖିଥିବା ଓ ବିଭିନ୍ନ ଅପରାଧ ରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହରେ ଅଟକ ରଖିଥିବା ସୂଚନା ଦେଇଛି ରାଞ୍ଚି ପୋଲିସ । ସିସିଟିଭିର ହାର୍ଡଡିସ୍କ କୁ ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ । ୪ ଟି ଟିମ ଗଠନ କରି ଝାଡଖଣ୍ଡ ପୋଲିସ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ଏନେଇ ମୁକେଶ ଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଝାଡଖଣ୍ଡ ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କୁ ଭେଟି ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଗୁହାରି କରିଛନ୍ତି । 

   Related Posts