Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୨୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପଡୋଶୀ ଘରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ୮ ଗୁରୁତର, ବୁଲିଲା ଟାଙ୍ଗିଆ ଓ କଟୁରୀ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର : ଧବଳେଶ୍ୱର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା, ମନ୍ଦିର ଖାଁ ଖାଁ
  • ||
  • ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖସିବନି ପାରଦ, ୨୮ରୁ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା
  • ||

ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ସରପ୍ରାଇଜ୍ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ରଣବୀର କପୁର, ଲାଟେଷ୍ଟ ଭିଡିଓ ଦେଖି ୟୁଜର୍ ପଚାରିଲେ ପ୍ରଶ୍ନ

26/04/2021 at 10:07 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୦୪: ମହାମାରୀ କାରଣରୁ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରେଟିମାନଙ୍କର ଅନେକ ବଡ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଅଟକି ରହିଛି । ଏହି ସମୟରେ ଅଭିନେତା ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଛି । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଛନ୍ତି, କ’ଣ ରଣବୀର କପୁର ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡ ସରପ୍ରାଇଜ୍ ପ୍ଲାନ୍ କରୁଛନ୍ତି ? ଭିଡିଓରେ ରଣବୀର କିଛି ସମାନ ସୂଚନା ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ତେବେ ଖୁବ୍ ଶିଘ୍ର ଏହି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ବାହାରକୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ବୋଲି ସେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ଉତ୍ସାହକୁ ବଢାଇ ଦେଇଛି ।

ବାସ୍ତବରେ, ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସର ଅଫିସିଆଲ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଯେଉଁଥିରେ ରଣବୀର ଏପରି କିଛି କହୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି – ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ‘ଆକ୍ସନ୍, କମେଡି, ଡ୍ରାମା, ରୋମାନ୍ସ, କାର୍ଟୁନ୍ … ଅର୍ଥାତ୍ ଫ୍ୟାମିଲି ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି, କ୍ରିକେଟ୍ ପରେ ଦେଖାହେବ’ । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ଆଇପିଏଲ ସିଜିନ୍ ପରେ ରଣବୀର OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏକ ଦମଦାର ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ କିଛି ଏପରି କୁହାଯାଇଛି । ଏହାର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖା ହୋଇଛି- ‘ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ପ୍ରୟାସ ଆପଣଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିବା ପାଇଁ କିନ୍ତୁ ଆମେ ବୁଝିପାରୁଛୁ ଯେ ଆପଣ ଶୁଣୁ ନାହାଁନ୍ତି । ଶୀଘ୍ର ଦେଖା ହେବ’। ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ରଣବୀରଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଛନ୍ତି, ରଣବୀର OTT ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି କି?

   Related Posts