Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

କିଶୋର କୁମାରଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଅଭିନେତା!

7/02/2020 at 3:15 PM

ମୁମ୍ବାଇ୭|୨: ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ରଣବୀର କପୁର ସବୁଠୁ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍ ଅଭିନେତା ଭାବେ ପରିଚିତ। ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଝିଅମାନେ ରଣବୀରଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ଅପେକ୍ଷାରେ ସବୁ ଝିଅମାନେ ଥାନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସେ ବଲିଉଡରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତାର ସ୍ଥାନ ମଧ୍ୟ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ।

ରଣବୀର ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାନ୍ତି । ତେବେ ବଲିଉଡ୍‌ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅନୁରାଗ ବାସୁ ଦିବଂଗତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟକ ତଥା ଅଭିନେତା କିଶୋର କୁମାରଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏଥିରେ କିଶୋର କୁମାରଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ରଣବୀର କପୁର।

୨୦୧୮ ମସିହାରେ ଏହି ବାୟୋପିକ ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା।ହେଲେ କିଛି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ କୌଣସି ଆଲୋଚନା କରାଯାଇନଥିଲା। ଅନୁରାଗଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ସେ ଏହି ବାୟୋପିକ୍ ନିହାତି ତିଆରି କରିବେ। କିଶୋର କୁମାରଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ ପାଇଁ ଅନୁରାଗ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ବାଛିଛନ୍ତି।

ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାଣ ସମୟ ରଣବୀରଙ୍କ ଟାଇମ୍‌ଟେବଲ୍‌ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରୁଛି ବୋଲି ଅନୁରାଗ କହିଛନ୍ତି। ଏବେ ରଣବୀର ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ ଫିଲ୍ମର ଶୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ସହ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି।

ଶେଷଥର ପାଇଁ ଅନୁରାଗ ବାସୁଙ୍କ ସହିତ ଫିଲ୍ମ ‘ବର୍ଫି’ରେ କାମ କରିଥିଲେ ରଣବୀର।ଅପରପକ୍ଷରେ ଅନୁରାଗ ଏବେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଲୁଡୋ’ର ଶୁଟିଂକୁ ନେଇ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ରାଜକୁମାର ରାଓ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମଟି ଏପ୍ରିଲ ୨୦ ତାରିଖରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ।

   Related Posts