Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଡୁପ୍ଲିକେଟଙ୍କୁ ହାର୍ଟ ଆଟାକ୍ : ଦିନେ ଋଷି କପୁର କରିଥିଲେ ପ୍ରଶଂସା

17/07/2020 at 4:35 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୭/୭: ପ୍ରସିଦ୍ଧ କାଶ୍ମିରୀ ମଡେଲ୍ ଜୁନୈଦ ଶାହଙ୍କ ପରଲୋକ ହୋଇ ଯାଇଛି। ଜୁନୈଦ ଶାହ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଭଳି ଦେଖାଯିବା ଯୋଗୁଁ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି। ଜୁନୈଦ ଶାହ ପୂରା ଅଭିନେତା ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଭଳି ଦେଖାଯାଆନ୍ତି। ତାଙ୍କର ହୃଦଘାତ ଯୋଗୁଁ ଶ୍ରୀନଗରର ଇଲାହୀବାଗରେ ଥିବା ଘରେ ପରଲୋକ ହୋଇଯାଇଛି। ଏବିଷୟରେ କାଶ୍ମୀରର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସାମ୍ବାଦିକ ୟୁସୁଫ ଜୁନୈଦ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ୟୁସୁଫ ଜୁନୈଦ ନିଜ ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ବିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଟ୍ବିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜୁନୈଦ ଶାହ ଏଦୁନିଆରେ ନାହାନ୍ତି। ସେ ନିଜ ଟ୍ବିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି,‘ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ତାଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀ ନିସାର ଅହମଦ ଶାହଙ୍କ ପୁଅ ଜୁନୈଦ ଶାହ ହୃଦଘାତ ଯୋଗୁଁ ଆଖି ବୁଜି ଦେଇଛନ୍ତି। ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ କାର୍ବନ୍ କପି କହୁଥିଲେ।’

ଜୁନୈଦ ଶାହ , ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ କାର୍ବନ କପି ଭାବେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟଧିକ ଥିଲା। ଜୁନୈଦ ଶାହ ମଧ୍ୟ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଏବଂ ପିନ୍ଧିବା ଶୈଳୀକୁ ଫଲୋ କରୁଥିଲେ। ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ବାପା ଏବଂ ଦିଗ୍ଗଜ ଅଭିନେତା ଋଷି କପୁର ମଧ୍ୟ ଜୁନୈଦ ଶାହଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ।

୨୦୧୫ମସିହାରେ ଅଭିନେତା ଋଷି କପୁରଙ୍କ ପୁଅ ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଜୁନୈଦ ଶାହଙ୍କ ଫଟୋର କୋଲାଜକୁ ନିଜ ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ବିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ସେ ଜୁନୈଦ ଶାହଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ।

୨୦୦୭ମସିହାରେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସାଓ୍ବରିୟା ରିଲିଜ ହେବାବେଳେ ଜୁନୈଦ କଲେଜରେ ପଢ଼ୁଥିଲେ। ସେ କାଶ୍ମୀର ୟୁନିଭର୍ସିଟିରୁ ଏମବିଏ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ପରଠୁ ସେ ମଡେଲିଂ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ।

   Related Posts