Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲାଣି କରୋନାର ୨ୟ ଲହର : ଆଜି PM-CM ଆଲୋଚନା, କୋଭିଡ -19 ର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଟିକା ବିତରଣ ନେଇ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ରଣବୀର କପୁର ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର

11/10/2020 at 2:50 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୧/୧୦: ବଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ରଣବୀର କପୁର ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ଖୁବ୍ କମ୍ ଫିଲ୍କ କରିଛନ୍ତି। ଏ ପାଇଁ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଯୋଡି ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳି ନାହିଁ। ଅବଶ୍ୟ ​‌ସେ ଯେତିକି ବି ଫିଲ୍କ କରିଛନ୍ତି ସେଥିରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ସାଉଁଟିଛନ୍ତି। ତେବେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ବଡ଼ ପରଦାରେ ରଣବୀର ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ଯୋଡି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

ଲଭ ରଞ୍ଜନଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବେ ରଣବୀର। ତାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନାୟିକା ସାଜିବେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର। ଏହା ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ କମେଡି ଫିଲ୍ମ ହେବ। ଯାହାର ଚର୍ଚା ବହୁତ ଦିନ ହେବ ହୋଇ ଆସୁଛି। ଫିଲ୍ମର ପୂରା କାଷ୍ଟ ବାବଦରେ ସମ୍ପୂଣ୍ଣ ସୂଚନା ଏ ଯାଏଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ମିଳିପାରି ନାହିଁ।

ରଣବୀରଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ବାୟୋପିକ ‘ସଞ୍ଜୁ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଅବଶ୍ୟ ତାଙ୍କର ରିଲିଜ୍ ଅପେକ୍ଷାରେ ଅଛି ସିନେମା ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’। ସେଥିରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଓ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଅଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ମଧ୍ୟ ଶେଷଥର ପାଇଁ ‘ବାଗି-୩’ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। କରୋନା ଯୋଗୁ ଏ ଫିଲ୍ମ ସୁପରହିଟ୍ ହୋଇପାରି ନ ଥିଲା। ତେବେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ସୁପରହିଟ୍ ସିନେମା ଥିଲା ‘ଛିଛୋରେ’। ଶ୍ରଦ୍ଧା ରଣବୀରଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ନେଇ ବେଶ ଉତ୍ସାହିତ ଥିବା କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts