Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ରେ ଉଡିଲା ଚେନ୍ନାଇର ବିଜୟ ବାନା, କେକେଆରକୁ ୨୭ ରନରେ ହରାଇ ଚତୁର୍ଥ ଥର ଚାମ୍ପିଅନ
  • ||
  • ପଞ୍ଜାବ କଂଗ୍ରେସର ଅଧିନାୟକ ରହିବେ ସିଦ୍ଧୁ, ରାହୁଲଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ଫେରାଇ ନେଲେ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର
  • ||
  • ସିଙ୍ଘୁ ବର୍ଡରରେ ଜଣେ ନିହଙ୍ଗଙ୍କ ଆତ୍ମ ସମର୍ପଣ, ଯୁବକଙ୍କ ହତ୍ୟାର ୧୫ ଘଣ୍ଟା ପରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ପ୍ରଥମ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ପଣ୍ଡାଲ ଉପରେ ହୋଇଥିବା ଆକ୍ରମଣ ମଧ୍ୟରେ ବାଂଲାଦେଶ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଭାରତକୁ ଦେଲେ ଏହି ପରାମର୍ଶ
  • ||
  • ପୁଞ୍ଛରେ ଯବାନ-ଆତଙ୍କବାଦୀ ମୁହାଁମୁହିଁ, ୫ଦିନରେ ୭ ଯବାନ ସହିଦ: ରାଜପଥ ବନ୍ଦ, ଅପରେସନ୍ ଜାରି
  • ||
  • ଅକ୍ଟୋବର ୨୧ରୁ ଏକାଦଶ, ୨୫ରୁ ଖୋଲିବ ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀ: ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ୨୫୦ ଲିଟର ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା: ଯୁବକଙ୍କ ଗଳା କାଟି ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟା, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ : ଘଉଡାଇଲା ବେଳେ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ସାଇକେଲରେ ଯାଉଥିଲେ କକା-ପୁତୁରା, ଟାଣି ଆଣି ଦଳିଦେଲା ହାତୀ
  • ||

ଯୋଧପୁର ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ସ୍ପଟ୍ ହେଲେ ରଣବୀର କପୁର ଓ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ : ଦୁହିଁଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଜୋର୍ ଧରିଛି ଚର୍ଚ୍ଚା….

27/09/2021 at 9:58 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୭/୦୯ : ବଲିଉଡର ହଟ ଓ ସୁନ୍ଦର କପଲ୍‌ ଭାବେ ଜଣା ଶୁଣା ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ। ଦୁହିଁଙ୍କ ବିବାହର ଆଲୋଚନା କିଛି ସମୟ ପାଇଁ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଖୁବ୍‌ ଜୋରରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଧରିଛି। ହେଲେ ଉଭୟ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଗକୁ ସେମାନଙ୍କର ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ଆଗକୁ ଆସୁଛି । ଏସବୁ ମଧ୍ୟରେ ରଣବୀର ଏବଂ ଆଲିଆଙ୍କ ବିବାହର କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ଆହୁରି ତୀବ୍ର ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯେତେବେଳେ ଉଭୟଙ୍କୁ  ଯୋଧପୁରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ତେବେ ନିକଟରେ ଯୋଧପୁରର ବିମାନବନ୍ଦର ବାହାରେ ଆଲିଆ ଏବଂ ରଣବୀରଙ୍କୁ ସ୍ପଟ୍ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ, ଆଲିଆ ଜିନ୍ସ ସହିତ ଏକ ଫସଲ ଟପ୍ ଏବଂ ସବୁଜ-ଧଳା ଜ୍ୟାକେଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ରଣବୀର ଏକ ବାଦାମୀ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକରେ ଥିଲେ। ସେ ଚଷମା ପିନ୍ଧିବା ସହ ମୁହଁରେ ମାସ୍କ ଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲା। ଦୁହିଁଙ୍କର ଏହି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ଭାୟାନି ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛି। ୟୁଜର୍ସ ଏହାକୁ ଦେଖି ଲେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ବିବାହର ସ୍ଥାନ ଦେଖିବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉଭୟ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଏ ବିଷୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ସୂଚନା ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ। ନିକଟରେ ରଣବୀରଙ୍କର ଜନ୍ମଦିନ ଥିଲା । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିବାକୁ ଏଠାକୁ ଆସିଥିବାର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

୨୦୨୧ରେ ନୂତନ ବର୍ଷ ଅବସରରେ ଆଲିଆ ଏବଂ ରଣବୀର ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଜୟପୁର ଯାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ସେମାନେ ବିବାହ ସ୍ଥାନ ଠିକ୍ କରିବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ହେଲେ ଏହି ଖବର ମିଥ୍ୟା ବୋଲି କୁହା ଯାଇଥିଲା। ଦୁହେଁ ସେଠାରେ ନୂତନ ବର୍ଷ ପାଳନ କରିଥିଲେ। ଏପରି କଥାକୁ ଅନେକ ଥର ଏପରି ଗୁଜବ ସୃଷ୍ଟି ହେବା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଜେତେ ତର ଏପରି ଗୁଜବ ଆଲୋଚନା ହୋଇଛି।

ତେବେ ଆଲିଆ ଆଗକୁ ଆସୁଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ଗାଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡି”ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ରଣବୀରଙ୍କର ‘ଶ୍ୟାମଶେରା’ ଏବଂ ‘ଆନିମଲ୍‌’ ଭଳି ବଡ଼ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରହିଛି। ଦୁହେଁ ଫିଲ୍ମ ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ।

   Related Posts