Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • T20 World Cup: ଇତିହାସ ରଚିଲେ କର୍ଟିସ କାମ୍ପର, ୪ ବଲ୍‌ରେ ନେଲେ ୪ ଓ୍ଵିକେଟ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମିଲରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ବିଲଡିଂରୁ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ ଶ୍ରମିକ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩୪୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଲଖିମପୁର ହିଂସା ମାମଲାରେ ସଂଯୁକ୍ତ କିଷାନ ମୋର୍ଚ୍ଚାର ରେଳରୋକ, ୬ ଘଣ୍ଟିଆ ଆନ୍ଦୋଳନ ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା
  • ||
  • ଫୁଲୁଛି ଜଳକା ନଦୀ, ବିପଦ ସଙ୍କେତ ଉପରେ ଜଳସ୍ତର
  • ||
  • ଚାଲାଣ ବେଳେ ୩୯ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର, ଦାଦନ ଖଟିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ବିଜୟନଗରମ୍
  • ||
  • ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଟ୍ରପ୍ ଲାଇନ, ୪ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଏଯାଏଁ ମିଳୁନି ବାପା-ପୁଅଙ୍କ ପତ୍ତା, ରବିବାର ନାଗାବଳୀରେ ଭାସି ଯାଇଥିଲେ ଉଭୟ
  • ||

ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ରେ କିଏ ଦାଦା ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିବେ ? ରଣବୀର କପୁର ନା ପରମବ୍ରତ

19/09/2021 at 12:53 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୯/୦୯ : ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ବାୟୋପିକ୍‌ର ଟ୍ରେଣ୍ଡ ଚାଲିଛି । ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବାୟୋପିକ୍‌ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି । ବିଶେଷକରି କ୍ରୀଡା ବାୟୋପିକ୍ ଉପରେ ବହୁତ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା । ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ ହେଉ କିମ୍ବା ମହମ୍ମଦ ଅଜହରୁଦ୍ଦିନଙ୍କ ଅଜହର, ଖେଳାଳିଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ମିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ପାଉଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ କ୍ରିକେଟ୍ ଜଗତର ଆଉ ଜଣେ ଖେଳାଳି ନାମ ଆସିଛି।  ଯାହାର ବାୟୋପିକ୍‌କୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ତେବେ ଏହି ଖେଳାଳି ହେଉଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି। ଲବ୍‌ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଖବର ଉପରେ ମୁହର ଲଗାଇ ଦେଇଛି। ଏହା ସହ କମ୍ପାନୀ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି କୁ ପ୍ରଡ୍ୟୁସର କରିବା କରିବାକୁ ଯାଉଛି ବୋଲି ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି।

ଏହି ଖବର ପ୍ରକାଶ ପାଇବା ମାତ୍ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ଯେ କିଏ ସେ ଅଭିନେତା ଯିଏ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ବାୟୋପିକରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଏନେଇ ଗାଙ୍ଗୁଲି ମଧ୍ୟ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ରଣବୀର କପୁର ଚରିତ୍ରକୁ ନିଭାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ, ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ କହୁଛନ୍ତି କି ବଙ୍ଗଳା ଅଭିନେତା ପରମବ୍ରତ ଚାଟାର୍ଜୀ ଦାଦା ବାୟୋପିକ୍ ପାଇଁ ସଠିକ୍ ହେବେ ।

ଜୁଲାଇ ୧୩ରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଲୁଭ ରଂଜନ କ୍ରିକେଟ୍ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ସୌରଭ୍ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ତେବେ ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ପାଇଁ କାଷ୍ଟିଂ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇନାହିଁ। କିନ୍ତୁ, ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଯେ ରଣବୀର କପୁର କିମ୍ବା ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ବାୟୋପିକ ପାଇଁ ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଆସି ପାରନ୍ତି।

କିନ୍ତୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ, ଯେତେବେଳେ ସୌରଭ ଦାଦାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ କିଏ ଫିଟ୍ ହେବ ବୋଲି ପଚରାଯାଇଥିଲା, ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ ପାଇଁ ସଠିକ୍ ହେବ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ବଙ୍ଗୀୟ ଅଭିନେତା ପରମବ୍ରତ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ର ପାଇଁ ସଠିକ୍ ହେବେ।

   Related Posts