Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ବିଶ୍ବ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିୟନସିପ୍‌ ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କଲେ ଏହି ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର : ଡବଲ ସେଞ୍ଚୁରୀ ମାରିବେ ହିଟମ୍ୟାନ୍‌ ରୋହିତ ଶର୍ମା !

1/06/2021 at 8:45 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୬/ ୦୧ : ବିଶ୍ବ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିୟନସିପ୍‌ ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଳାଇଛି ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ । ଆସନ୍ତା ଜୁନ ୧୮ରୁ ୨୨ ଯାଏଁ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ସାଉଥଆମ୍ପଟନରେ ବିଶ୍ବ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିୟନସିପର ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳିବ ଭାରତ । WTC ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳୀମାନଙ୍କୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି । ହିଟ୍‌ ମ୍ୟାନ୍‌ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ଶୁଭମାନ ଗିଲ ଓପନିଂ କରିପାରନ୍ତି । ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ରମିମ୍ ରାଜା ମଧ୍ୟ ରୋହିତ ଏବଂ ଗିଲଙ୍କୁ ଓପନିଂ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

Ramiz Raja says Rohit Sharma will give you a double hundred in WTC final if he fires IND vs NZ


ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ଭାରତୀୟ ପିଚ୍‌ ହେଉ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ ଦେଶର ପିଚ୍, ଜଗି ରଖି ବ୍ୟାଟିଂ କରିବା ଉଚିତ । ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ଭାବିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ । ପଡିଆ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ବାଭାବିକ ଖେଳ ଜାରି ରଖିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ହେବା ଉଚିତ । ଯାହା ଫଳରେ ସାମ୍ନା ବୋଲର ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ଏବଂ ବଡ ବଡ ସଟ୍‌ ଖେଳିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଦେବ ।
ରମିମ୍‌ ରାଜା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି,ପ୍ରଥମ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ରୋହିତ ଏବଂ ଶୁଭମାନ ଗିଲଙ୍କୁ ରକ୍ଷଣାତ୍ମକ ଭଙ୍ଗିରେ ଖେଳିବାକୁ ହେବ । ପ୍ରଥମ କିଛି ଓଭର ପାଇଁ ଓ୍ବିେକଟ୍‌ ରଖିବାକୁ ହେବ । କିଛି ସମୟ କ୍ରିଜରେ ସେଟ୍‌ ହୋଇଯିବା ରୋହିତ ଏବଂ ଗିଲ ଉଭୟ ବଡ ପାଳି ଖେଳିପାରିବେ । ଏମିତିକି ସେଟ୍‌ ହୋଇଯିବା ପରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଡବଲ୍‌ ସେଞ୍ଚୁରୀ ମଧ୍ୟ ମାରିବାର କ୍ଷମତା ରଖିଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts