Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମିବାରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୭୦୭ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ବିରାଟ ବାହିନୀ ଚିତ୍‌ପଟାଙ୍ଗ, ଭାରତକୁ ୫୧ ରନରେ ହରାଇ ସିରିଜ୍ ହାତେଇଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ପବିତ୍ର ଗଙ୍ଗା ସ୍ନାନକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଦିନ ପାଇଁ ହରିଦ୍ୱାର ସୀମା ସିଲ୍
  • ||
  • ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ ଯୋଗୁଁ ମନାଲିରେ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ, ଜିରୋ ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଡାଲିରେ ୧୫ ଟଙ୍କା ରିହାତି ଦେବେ ସରକାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||

ଭିଡିଓ ଜାରି କରି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲେ ରମେଶଙ୍କ ମା: ଗଣମାଧ୍ୟମ ଓ ରାଜନେତାଙ୍କୁ କଲେ ଦୋଷାରୋପ, କହିଲେ, ‘ପୁଅ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ବନ୍ଧୁ ଘରେ ଅଛୁ, ଆମକୁ ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟା କରିବାକୁ ଦିଅ’

21/11/2020 at 9:14 PM

ପୁରୀ ୨୧।୧୧: ପୁରୀ ବାସେଳି ସାହି ଥାନା ହାଜତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାକୁ ନେଇ ରାଜନୀତି ଜୋର୍ ଧରିଥିବା ବେଳେ ଘଟଣାର ୪ଦିନ ପରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ମୃତକଙ୍କ ମାଆଙ୍କ ଭିଡିଓ ବାର୍ତ୍ତା । ଯେଉଁଥିରେ ମିଡିଆ ଓ ରାଜନେତା ସେମାନଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି କହିବା ସହ ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସେମାନେ ବନ୍ଧୁ ଘରେ ଥିବା କହିଛନ୍ତି।

ହାଜତ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ପୁରୀ ବଡ଼ଦାଣ୍ଡରୁ ବିଧାନସଭା ହୁଲସ୍ତୁଲ ହେଉଥିବା ବେଳେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ମୃତ ରମେଶଙ୍କ ମାଆଙ୍କ ଭିଡିଓ ବାର୍ତ୍ତା । ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମିଡିଆ ଓ ରାଜନେତା ସେମାନଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରୁଥିବାରୁ ସେମାନେ ଏବେ ବନ୍ଧୁଘରେ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଦେବାକୁ ସେ ଏହି ଭିଡିଓ ବାର୍ତ୍ତାରେ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ।

ମୃତ ରମେଶଙ୍କ ମାଆଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ବାର୍ତ୍ତା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ପୋଲିସ ଉଭୟ ବାପାମାଆଙ୍କୁ କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ସ୍ଥାନରେ ରଖିଥିବା ନେଇ ଯେଉଁ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଥିଲା ସେଥିରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ ପଡ଼ିଛି । ସେମାନେ  କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀଙ୍କ ଘରେ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ  ରହିଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି । ଏପଟେ ମୃତ ରମେଶଙ୍କ ଦାଦାଙ୍କ ବୟାନ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଉପରେ ଉଠିଥିବା ଅଭିଯୋଗକୁ ଭୁଲ୍ ପ୍ରମାଣିତ କରିଛି । ରମେଶଙ୍କ ଦାଦା କେ.ଆରିଆଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ବାପା ଓ ଦାଦାଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ହିଁ ପୋଲିସ ସ୍ବର୍ଗଦ୍ବାରରେ ମୃତ ରମେଶଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କରିଥିଲା । ଏନେଇ ପୁରୀ ଏସପି ମଧ୍ୟ ସ୍ବର୍ଗଦ୍ବାରରେ ଶବ ସତ୍କାର ସମୟରେ ରମେଶଙ୍କ ବାପା ଓ ଦାଦା ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଭିଡିଓ ଜାରି କରି ଦ୍ବନ୍ଦ୍ବ ଦୂର କରିଛନ୍ତି । 

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଏଭଳି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଘଟଣାରେ ତୁରନ୍ତ ଆକ୍ସନ ମୋଡ୍‌କୁ ଆସିଛନ୍ତି ସରକାର ।  ପୁରୀ ଏସପି ଅଖିଳେଶ୍ୱର ସିଂହଙ୍କୁ ବଦଳି କରାଯିବା ସହ ବାସେଳୀ ସାହି ଥାନାର ଏସଆଇ ବିପ୍ଲବ ପ୍ରଧାନ ଓ ଦୁଇ ଜଣ କନେଷ୍ଟବଳ ଜଗନ୍ନାଥ ସ୍ବାଇଁ ଏବଂ ବାବୁଲି ବେହେରାଙ୍କୁ ସସପେଣ୍ଡ୍ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts