Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଜେଜେଙ୍କ ନାଁ ଆସିଲେ ମନରେ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ ଭକ୍ତି ଭାବ, ନାତୁଣୀଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦେଖିଲେ…

1/03/2020 at 5:09 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୧/୩: ୯୦ ଦଶକରେ ଟିଭିରେ ଏକ ପୌରାଣିକ ଧାରାବାହିକ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଥିଲା। ସେହି ଧାରବାହିକ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏଭଳି ପ୍ରଭାବିତ କରିଥିଲା ​‌ଯେ ଟିଭି ସାମ୍ନାରେ ବସିବା ପୂର୍ବରୁ ଧୂପକାଠି ଲଗା ଯାଉଥିଲା। ଟିଭିରେ ପୌରାଣିକ ଧାରାବହିକ ରାମାୟଣ ଶେଷ ହେବା ପରେ ପ୍ରସାଦ ବି ବଣ୍ଟା ଯାଉଥିଲା। ଯାହାର ନର୍ମିତା ଥିଲେ ରାମାନନ୍ଦ ସାଗର। ରାମାନନ୍ଦ ସାଗରଙ୍କ କଥା ଆସିଲେ ମନରେ ଭକ୍ତି ଭାବ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ। ରାମାନନ୍ଦଙ୍କ ପରପିଢ଼ି ବା ବଂଶଧରଙ୍କ କଥା ଆସିଲେ ମଧ୍ୟ ମନରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ ଏକ ବିଚିତ୍ର ଦୃଶ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ରାମାନନ୍ଦ ସାଗରଙ୍କ ପଣନାତୁଣୀ ସାକ୍ଷୀ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ହଟ୍ ଏବଂ ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।

ରାମାନନ୍ଦ ସାଗରଙ୍କ ନାତୁଣୀଙ୍କ ନାମ ସାକ୍ଷୀ ଚୋପ୍ରା। ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସାକ୍ଷୀ ଚୋପ୍ରା ବହୁତ ସକ୍ରିୟ। ଅନେକ ଲୋକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କୁଇନ୍ ନାମରେ ସାକ୍ଷୀଙ୍କୁ ଜାଣିଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ ସାକ୍ଷୀଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଲମ୍ବା ପ୍ରଶଂସକ ତାଲିକା ରହିଛି। ଏଥି ସହିତ, ତାଙ୍କର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ପାଇଁ ଅଧିକ ସମୟ ଲାଗେ ନାହିଁ। ଏପରି କି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସାକ୍ଷୀଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ ମଧ୍ୟ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଛି।

ସାକ୍ଷୀଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସମୁଦାୟ ୩୨୦ଟି ପୋଷ୍ଟ ଅଛି । ପ୍ରାୟ ୫ ଲକ୍ଷ ୩୦ ହଜାର ଲୋକ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ ବା ଫଲୋ କରନ୍ତି। ସେ ନିଜ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ କିଛି ଗୀତର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ତଥାପି, ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ତାଙ୍କର ଅନୁଗାମୀମାନେ କିଛି ବିଶେଷ ନୁହଁନ୍ତି। ଗଣମାଧ୍ୟମର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସାକ୍ଷୀ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ଅଫର ମଧ୍ୟ ପାଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମନା କରି ଦେଇଥିଲେ।

   Related Posts