Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୦୪କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡାରେ BSF ଜବାନଙ୍କ କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ, ଟିଫିନ୍ ବୋମା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ଷ୍ଟାଡିୟମ ନିକଟରେ ଉଚ୍ଛେଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ, ୨ ଫ୍ଲାଟୁନ ଫୋର୍ସ ମୃତୟନ
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଜନସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ-୨ ସହକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୬ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ପୋଲିସ କବ୍‌ଜାରେ ୪ ଆନ୍ତଃ ଜିଲ୍ଲା ଡକାୟତ
  • ||

‘ସରକାର ଆପ୍ କରୋନାକୋ ଲାତ ମାରକର ବାପସ…’ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ରାମୁଙ୍କ ଟ୍ବିଟ୍,ଭାଇରାଲ୍

13/07/2020 at 3:15 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୩/୭: ଶତାବ୍ଦୀର ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୂରା ପରିବାର କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଅମିତାଭ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ନାନାବତୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ଆରାଧ୍ୟା ଘରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି। ବଚ୍ଚନ ପରିବାର କରୋନା ଭାଇରସର ଶିକାର ହେବାର ଖବର ଆସିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ଷ୍ଟାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଥିଲେ। ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ଆରୋଗ୍ୟ ପାଇଁ କାମନା କରିଥିଲେ।

ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନିର୍ମାତା-ନିର୍ଦେଶକ ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମା ମଧ୍ୟ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି। ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମା ଅମିତାଭଙ୍କୁ କରୋନା ଭାଇରସରୁ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଠିକ୍ ହେବା ପାଇଁ ଏକଦମ୍ ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜରେ କାମନା କରିଛନ୍ତି। ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମା ଟ୍ବିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ସରକାର ମୋତେ ପୂରା ବିଶ୍ବାସ ଯେ ଆପଣ କରୋନାକୁ ଗୋଇଠା ମାରି ମଜବୁତି ସହ ପୁଣି ଥରେ ଫେରିବେ ଯେପରି ଆପଣ ସବୁବେଳେ ରୁହନ୍ତି। ’

‘ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବି ନାହିଁ,କିନ୍ତୁ ମୁଁ କରୋନା ପାଇଁ ନିଶ୍ଚୟ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବି ଯିଏ ଆପଣଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିବ।’ ଅମିତାଭଙ୍କ ପାଇଁ ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମାଙ୍କ ଏହି ଟ୍ବିଟ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି। କେତେକ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ମଧ୍ୟ ଏହି ଟ୍ବିଟରେ ନିଜ ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି। ଅମିତାଭ, ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମାଙ୍କ ସରକାର,ଆଗ୍ ଏବଂ ସରକାର ୩ରେ କାମ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts