Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ତଳମୁହାଁ କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: ଓଡ଼ିଶାରେ ମଧ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇଛି ସଂକ୍ରମଣ
  • ||

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ବଢ଼ିଲା ରକୁଲପ୍ରିତଙ୍କ ଫଲୋଅର୍ସଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ଖୁସିରେ କହିଲେ ‘ଫଟୋଗ୍ରାଫି ଏକ କାହାଣୀ’

31/05/2020 at 3:48 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩୧/୫: ଅଭିନେତ୍ରୀ ରକୁଲପ୍ରିତ ସିଂହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସବୁବେଳେ ଆକ୍ଟିଭ ରହିଥାନ୍ତି ଯାହା ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ମଧ୍ୟ ଲଗାତାର ବଢ଼ୁଛି। ନିକଟରେ ସେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ୍ ସେୟାର କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର ଫଲୋଅର୍ସଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବଢ଼ି ୧କୋଟି ୪୦ଲକ୍ଷ ଅତିକ୍ରମ କରିଗଲାଣି। ଏହି ଅବସରରେ ସେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପୋଜ ଦେଇ ନିଜ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ନିଜ ପୋଷ୍ଟରେ ରକୁଲ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ,‘ ଫଟୋଗ୍ରାଫି ଏକ ଏପରି କାହାଣୀ ଯାହାକୁ ଶବ୍ଦରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିବାରେ କେହି ବି ବିଫଳ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସ୍ପଷ୍ଟଭାବେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ଶବ୍ଦରେ କହି ପାରିବେ ନାହିଁ। ସେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟା ପରିବାର ପ୍ରତି ବହୁତ ଆଭାରୀ। ଏହା ୧୪ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ହୋଇ ଯାଇଛି।

View this post on Instagram

Colour is everything, black and white is more 😉

A post shared by Rakul Singh (@rakulpreet) on

ଏହା ପୂର୍ବ ପୋଷ୍ଟରେ ରକୁଲ ନିଜର ଏକ ବ୍ଲାକ୍ ଆଣ୍ଡ ହ୍ବାଇଟ୍ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଥିଲେ,‘ରଙ୍ଗ ସବୁ କିଛି,କଳା ଏବଂ ଧଳା କିଛି ବେଶୀ….’

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ପେଟା ଇଣ୍ଡିଆ ସହ ଏକ ଅଭିଯାନର ଅଂଶ ହୋଇ ନିଜକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉତ୍ସାହୀ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହି କ୍ୟାମ୍ପେନ୍ ବିଶ୍ବ ପର୍ଯ୍ୟାବରଣ ଦିବସ ପାଇଁ,ଯାହା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସାମନାକୁ ଆସିବ। ଏଥିପାଇଁ ସେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ,ଯେଉଁଥିରେ ସେ ପେଟା ଇଣ୍ଡିଆର ଟିଶାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିବା ନଜର ଆସିଥିଲେ।

   Related Posts