Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ବଣ୍ଟନ ପାଇଁ ୨୧ ଜଣିଆ ପରିଚାଳନା କମିଟି ଗଠନ, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||
  • ୯୦ ପ୍ରତିଶତ ନଷ୍ଟ ହୋଇ ସାରିଥିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଫୁସ୍‌ଫୁସ୍, ଇକମୋ ପଦ୍ଧତିରେ ସୁସ୍ଥ କଲେ ସମ୍ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଦ୍ଵିତୀୟ ଲହର ସଂକ୍ରମଣର ଆଶଙ୍କା ନାହିଁ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୦୫ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୮ରେ କୃଷକଙ୍କ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା, ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସର ସମର୍ଥନ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ପଞ୍ଚମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୃଷକ-ସରକାରଙ୍କ ଆଲୋଚନା ବିଫଳ, ଡିସେମ୍ବର ୯’ରେ ପୁଣି ବୈଠକ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଷଣ୍ଢକୁ ଧକ୍କା ଦେବା ପରେ ହୁତୁ ହୁତୁ ହୋଇ ଜଳିଲା କାର୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪ ଜଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀ’ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ଧରାଇଦେଲେ ମିଳିବ ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଘର ବାଡିପଟୁ ମିଳିଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୁଣ୍ଡ ଏବଂ ମୁହଁରେ ରହିଛି କ୍ଷତଚିହ୍ନ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୧୨ ବଖରା ଘର ସହ ଜଳିଗଲା ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଆରୋହୀ ପିଟିହେଲେ ଟ୍ରକ୍‌ରେ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

ସବୁଦିନ ପାଇଁ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତ, ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ କଲେ ଏହି ଅନୁରୋଧ ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

10/09/2019 at 4:34 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୦|୯: ବଲିଉଡର ବିବାଦୀୟ କୁଇନ୍‌ ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନୂଆ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଏମିତି ଅନେକ କମ ଦିନ ଥିବ ଯେବେ ରାକ୍ଷୀ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିନଥିବେ। ବିବାହ ପରେ ସେ ଲଗାତାର ଦର୍ଶକଙ୍କ ଆଲୋଚନାର କାରଣ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏକ ନୂଆ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ସେ ବିଭିନ୍ନ ଭାବରେ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓରେ ରାକ୍ଷୀ ନିଜ ଗୀତ ଛପନ ଛୋରୀକୁ ହିଟ୍‌ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜରେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି। ଗୀତକୁ ସେୟାର କରିବା ପାଇଁ କହିଛନ୍ତି ରାକ୍ଷୀ। ରାକ୍ଷୀଙ୍କ ଗୀତ ଛପନ ଛୋରୀ ଏବେ ଟ୍ରେଣ୍ଡିଂ ଲିଷ୍ଟରେ ୬ ନମ୍ବରରେ ଅଛି। ଏକ ନମ୍ବରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ସେ ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି।

ରାକ୍ଷୀଙ୍କ ଗୁପ୍ତ ବିବାହ ପରେ ତାଙ୍କ ନୂଆ ଗୀତ ଛପନ ଛୋରୀ ରିଲିଜ ହୋଇଛି। ଭିଡିଓରେ ନିଜ ପ୍ରଶଂସା କରି ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କୁ ସେ ୧୨-୧୫ ବର୍ଷ ଧରି ଏଣ୍ଟରଟେନ କରୁଛନ୍ତି ହେଲେ ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଗୀତକୁ ୬ ରୁ ୧ ନମ୍ବରକୁ ଆଣିପାରୁନାହାନ୍ତି । ଏତେ ସୁନ୍ଦରୀ ହୋଇ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏଣ୍ଟରଟେନ କଲେ। ଏତେ ନାଚିଲେ, କମେଡି କଲେ। ହେଲେ ତାଙ୍କ ଗୀତ ଟପ୍‌ ୱାନ୍‌ କୁ ଏଯାଏଁ ଆସିନି।

ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ପାଖକୁ ସେ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଏତେ ଟଙ୍କା ନାହିଁ ଯେ, ସେ ସବୁ ଚ୍ୟାନେଲରେ ନିଜ ଗୀତ ପ୍ରମୋଟ କରିବେ। ସେ ଅମ୍ବାନୀ ନୁହନ୍ତି ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି। ଏଭଳି କଥା କହି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ରାକ୍ଷୀ। ତାଙ୍କ ଗୀତ ଶୀଘ୍ର ସେୟାର କରିବାକୁ ସେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ରାକ୍ଷୀ ମଙ୍ଗଳସୂତ୍ର ପିନ୍ଧି ମଥାରେ ସିନ୍ଦୁର ଲଗାଇ ଲୋକଙ୍କୁ ଗୀତ ସେୟାର କରିବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି। ହେଲେ ଏଯାଏଁ ଦର୍ଶକ ଜାଣିପାରୁନାହାନ୍ତି ଯେ, ସତରେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଅଛନ୍ତି ନା ନାହାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ରାକ୍ଷୀଙ୍କ ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ମିଡିଆ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପସନ୍ଦ ନୁହେଁ। ସେଥିପାଇଁ ସେ ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କର କୌଣସି ଫଟୋ ସେୟାର କରିନାହାନ୍ତି।

   Related Posts