Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଗସ୍ତି ନୂଆଗାଁ ଓ ଚମାଖଣ୍ଡି ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ସମିତି ସଭ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିର୍ଦ୍ବନ୍ଦରେ ନିର୍ବାଚିତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦ହଜାର ୭୮ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୭୩ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଗାଡିକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଇ ଖସିଯିବା ବେଳେ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ: ଅଟୋରୁ ବିପୁଳ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||

ସବୁଦିନ ପାଇଁ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତ, ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ କଲେ ଏହି ଅନୁରୋଧ ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

10/09/2019 at 4:34 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୦|୯: ବଲିଉଡର ବିବାଦୀୟ କୁଇନ୍‌ ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନୂଆ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଏମିତି ଅନେକ କମ ଦିନ ଥିବ ଯେବେ ରାକ୍ଷୀ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିନଥିବେ। ବିବାହ ପରେ ସେ ଲଗାତାର ଦର୍ଶକଙ୍କ ଆଲୋଚନାର କାରଣ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏକ ନୂଆ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ସେ ବିଭିନ୍ନ ଭାବରେ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓରେ ରାକ୍ଷୀ ନିଜ ଗୀତ ଛପନ ଛୋରୀକୁ ହିଟ୍‌ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜରେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି। ଗୀତକୁ ସେୟାର କରିବା ପାଇଁ କହିଛନ୍ତି ରାକ୍ଷୀ। ରାକ୍ଷୀଙ୍କ ଗୀତ ଛପନ ଛୋରୀ ଏବେ ଟ୍ରେଣ୍ଡିଂ ଲିଷ୍ଟରେ ୬ ନମ୍ବରରେ ଅଛି। ଏକ ନମ୍ବରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ସେ ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି।

ରାକ୍ଷୀଙ୍କ ଗୁପ୍ତ ବିବାହ ପରେ ତାଙ୍କ ନୂଆ ଗୀତ ଛପନ ଛୋରୀ ରିଲିଜ ହୋଇଛି। ଭିଡିଓରେ ନିଜ ପ୍ରଶଂସା କରି ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କୁ ସେ ୧୨-୧୫ ବର୍ଷ ଧରି ଏଣ୍ଟରଟେନ କରୁଛନ୍ତି ହେଲେ ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଗୀତକୁ ୬ ରୁ ୧ ନମ୍ବରକୁ ଆଣିପାରୁନାହାନ୍ତି । ଏତେ ସୁନ୍ଦରୀ ହୋଇ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏଣ୍ଟରଟେନ କଲେ। ଏତେ ନାଚିଲେ, କମେଡି କଲେ। ହେଲେ ତାଙ୍କ ଗୀତ ଟପ୍‌ ୱାନ୍‌ କୁ ଏଯାଏଁ ଆସିନି।

ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ପାଖକୁ ସେ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଏତେ ଟଙ୍କା ନାହିଁ ଯେ, ସେ ସବୁ ଚ୍ୟାନେଲରେ ନିଜ ଗୀତ ପ୍ରମୋଟ କରିବେ। ସେ ଅମ୍ବାନୀ ନୁହନ୍ତି ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି। ଏଭଳି କଥା କହି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ରାକ୍ଷୀ। ତାଙ୍କ ଗୀତ ଶୀଘ୍ର ସେୟାର କରିବାକୁ ସେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ରାକ୍ଷୀ ମଙ୍ଗଳସୂତ୍ର ପିନ୍ଧି ମଥାରେ ସିନ୍ଦୁର ଲଗାଇ ଲୋକଙ୍କୁ ଗୀତ ସେୟାର କରିବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି। ହେଲେ ଏଯାଏଁ ଦର୍ଶକ ଜାଣିପାରୁନାହାନ୍ତି ଯେ, ସତରେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଅଛନ୍ତି ନା ନାହାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ରାକ୍ଷୀଙ୍କ ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ମିଡିଆ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପସନ୍ଦ ନୁହେଁ। ସେଥିପାଇଁ ସେ ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କର କୌଣସି ଫଟୋ ସେୟାର କରିନାହାନ୍ତି।

   Related Posts