Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରୁ ଡେଇଁ ଜଣେ ନିଖୋଜ, ବ୍ରିଜ୍ ଉପରେ ଅଛି ଗାଡି ଓ ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଯୁବକକୁ ଖୋଜି ଆଣିବା ଦାବିରେ ଏସ୍‌ପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ, ରବିବାରଠୁ ଗାଈ ଚରେଇବାକୁ ଯାଇ ଅଛନ୍ତି ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ପୋଖରୀରେ ବୁଡିଗଲେ ଦେଢ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଘଟଣାରେ ରାଜଧାନୀ ହୁଲସ୍ତୁଲ, ଡିସିପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ ବେଳେ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଓ ପୋଲିସ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଘଟଣା : ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଡୋଡା ଘାଟିରେ ଖସିପଡିଲା ମାଟାଡୋର, ୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଆହତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ନିକଟରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ କଂଗ୍ରେସର ଧାରଣା ୩ୟ ଦିନରେ, ମନ୍ତ୍ରୀ ଇସ୍ତଫା ନଦେଲେ ତୀବ୍ର ହେବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ ମୁଖ୍ୟ କେନାଲରେ ଘାଇ, ଶହ ଶହ ହେକ୍ଟର ଧାନ ଚାଷ ନଷ୍ଟ ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଶୌଚ ହୋଇ ଫେରିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ କଚାଡିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

‘ମସ୍ତାନୀ’ ହୋଇ ସଡକରେ ବୁଲୁଥିବାର ନଜର ଆସିଲେ ଡ୍ରାମା କ୍ୱିନ୍: କହିଲେ-‘ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ କେବେ ଦେଖା ହୋଇପାରିବନି’

29/05/2021 at 7:43 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୯/୦୫: ଡ୍ରାମା କ୍ୱିନ୍ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତ ସର୍ବଦା ଏପରି କିଛି କରିଥାନ୍ତି ଯାହାକି ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥାଏ । ଯେତେବେଳେ ରାକ୍ଷୀ ‘ବିଗ୍ ବସ୍’ରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରିତିଶଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ। ଏବେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇର ରାସ୍ତାରେ ବୁଲୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି, ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସହ ଦେଖାହେବାର ଆଉ କୌଣସି ଆଶା ନାହିଁ ।

ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତ ଫିଲ୍ମ ‘ବାଜିରାଓ ମସ୍ତାନୀ’ର ମସ୍ତାନୀଲୁକରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବାଜିରାଓଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା ରିତେଶଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ​​କିନ୍ତୁ ତାହା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ। ଭିଡିଓରେ ରାକ୍ଷୀ କହିଛନ୍ତି ‘ନା ଭ୍ୟାକ୍ସିନ୍ ମିଳୁଛି ନା ଡ୍ରେସ୍ ଦୋକାନ ଖାଲା ଅଛି । ତେଣୁ ମୁଁ ବୁଲୁଛି । ନା ମୁମ୍ବାଇ ଖୋଲୁଛି ନା ଲକଡାଉନ୍ ଖୋଲୁଛି, ମୁଁ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ। ତେଣୁ ଆଜି ମୁଁ ବହୁତ ଦୁଃଖିତ ।’

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ‘ମୁଁ ଖତ୍ରୋଁ କେ ଖିଲାଡି’ରେ ଯାଇ ପାରିଲି ନାହିଁ। ମୁଁ ବିବାହିତ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ମୋତେ ଭେଟୁ ନାହାଁନ୍ତି । ମୋତେ ଗୋଟିଏ ସୋ’ “ନଚ୍ ବଲିୟେ” ମିଳିଥିଲେ ଯାହା ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ହେବାର ଖବର ଆସିଛି । ମୋର ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ “ନଚ ବଲିୟେ” ରେ ଭେଟିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା ଯାହା ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା, ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ କେବେବି ଭେଟି ପାରିବି ନାହିଁ । ସେ ବରଫରେ ବସି କେଉଁ ବଲ ଖାଉଛନ୍ତି ଜଣା ନାହିଁ । ଆପଣ ମୋତେ ମୀରା କୁହନ୍ତୁ କିମ୍ବା ମସ୍ତାନୀ, ମୁଁ ମୋର ବାଜିରାଓ ଖୋଜୁଛି ।

ରାକ୍ଷୀ ତାଙ୍କ କଥା କହୁଥିବା ବେଳେ ସେହିସମୟରେ ଏକ ଡବାବାଲା ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ଦେଖି ରାକ୍ଷୀ କହୁଛନ୍ତି ‘ ତୁମେ ବାଜିରାଓ କି?’ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ମୁଁ ଟିଫିନ୍ ବହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଆସିଛି’ । ରାକ୍ଷୀ କହୁଛନ୍ତି, ମୋତେ ଲାଗିଲା ବାଜିରାଓ ବୋଲି, ମୁଁ ମସ୍ତାନୀ । ଆସନ୍ତାକାଲି ଠାରୁ ମୋତେ ବି ଟିଫିନ୍‌ ବହଞ୍ଚାଇ ଦେବ। ‘

   Related Posts