Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଧରାକୋଟ ଥାନା ସୁଂଦୁରିଆପଲି ଗାଁ ନିକଟ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀରେ ବୁଡି ବୃଦ୍ଧା ମୃତ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ବୁଡିଗଲେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୭୯ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ କମିବନି ବର୍ଷା, ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ
  • ||
  • ବଳଙ୍ଗା ଥାନାରେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଫାଟିଗଲା କାନ୍ଥ, ଆସବାବପତ୍ର ନଷ୍ଟ
  • ||

ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲ୍ଲୀ-୬’ ଫ୍ଲପ୍ ହେବା ପରେ ନିଜକୁ ଶେଷ କରିଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ରାକେଶ ଓମପ୍ରକାଶ, ବାୟୋପିକରେ ହେଲା ଖୁଲାସା

28/07/2021 at 11:51 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୮/୦୭ : ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାକେଶ ଓମପ୍ରକାଶ ମେହେରାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲ୍ଲୀ-୬’ରେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ସୋନମ କପୁର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୦୦୯ ରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଦର୍ଶକ ଏତେ ପସନ୍ଦ କରିନଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମର ବିଫଳତା ହେତୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାକେଶ ଓମପ୍ରକାଶ ମେହେରାଙ୍କୁ ବଡ଼ ଝଟକା ଲାଗିଥିଲା। ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ସେ ଆତ୍ମ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ଯାହା ଅଭିନେତା ନିକଟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

ରାକେଶ ଓମପ୍ରକାଶ ମେହେରା ତାଙ୍କ ଅଟୋବାୟୋଗ୍ରାଫି ‘ଦ ଷ୍ଟ୍ରେଞ୍ଜର୍ ଇନ୍ ଦ ମିରର’ରେ’ ଦିଲ୍ଲୀ -୬’ର ବିଫଳତା ପରେ ତାଙ୍କ ସହ କ’ଣ ଘଟିଛି ତାହା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି- ଫେବୃଆରୀ ୨୦, ୨୦୦୯ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସହିତ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା ​​। ରବିବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଆମେ ୪୦ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ବ୍ୟବସାୟ କରିଥିଲୁ, କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ସୋମବାର ଦିନ ଦର୍ଶକମାନେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରୁ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । ମୁଁ ହତାଶ ହୋଇଗଲି। ‘

ଓମପ୍ରକାଶ ମେହେରା ତାଙ୍କ ପୁସ୍ତକରେ ସମାଲୋଚକଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା, ମୃତ୍ୟୁ ଧମକ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ଏକ ଅନ୍ଧକାର ଭିତରକୁ ଯାଉଥିଲି। ମୁଁ ମୋର ବିଫଳତାକୁ ଗ୍ରହଣ କରି ପାରୁନଥିଲି । ମୁଁ ନିଜକୁ ମଦ୍ୟପାନରେ ବୁଡ଼ାଇ ଦେଇଥିଲି ଏବଂ ମୋର ମୃତ୍ୟୁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପିଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି। ମୁଁ କେବେ ନ ଉଠିବାକୁ ଶୋଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି। ଏହା ମୋ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଝିଅକୁ କଷ୍ଟ ଦେଉଥିଲା। ଆମ ମଧ୍ୟରେ ଜିନିଷ ଖରାପ ଚାଲିଥିଲା। ମୁଁ ଅଧିକ ଭଲ ପାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଅସାବଧାନତା ଓ ଅସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଥିଲି। “

ରାକେଶ ଓମପ୍ରକାଶ ମେହେରା ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ। ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଏକରୁ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ‘ରଙ୍ଗ ଦେ ବସନ୍ତୀ’, ‘ଭାଗ ମିଲ୍ଖା ଭାଗ’, ‘ମିର୍ଜା’, ‘ଦିଲ୍ଲୀ -୬’ ଏବଂ ନିକଟରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ‘ତୁଫାନ୍’ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ।

   Related Posts