Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ ଯାଏଁ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ବିମାନ ସେବା ବନ୍ଦ, କରୋନା ପ୍ରଭାବ
  • ||
  • କଟକ : ବସ୍‌ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, କେଇ ମିନିଟ୍‌ରେ ଜଳିଗଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବସ୍
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : ଜଗାକୁ ଏକା କରି ଚାଲିଗଲା କାଳିଆ, ମା’ ଆଖିରୁ ଶୁଖୁନି ଲୁହ : ମରଶରୀର ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଗାଁରେ ଶୋକାକୂଳ ପରିବେଶ
  • ||
  • କୋରାପୁର : କୋରାପୁର ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ ୩ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ନକଲି ନୋଟ୍ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ବାହା ବେଦୀରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ, IIFL ଲୁଟ୍ ଘଟଣାରେ ରହିଛି ଲିଙ୍କ୍
  • ||
  • ସୋର : ପାଣିରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପଞ୍ଚୁକର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ, ବାଙ୍କଚୁଡା ବେଶରେ ବିଭୂଷିତ ମହାପ୍ରଭୁ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ନିର୍ମାଣଧୀନ ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଚଢି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ଯୁବକ, ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୮୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚାକିରୀଆଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖବର: ୮ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ହୋଇପାରେ ୧୨ ଘଣ୍ଟା ସିଫ୍ଟ
  • ||

୭୨ ଘଣ୍ଟାରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ରାଜଯୋଗ, ଧନୀ ହେବେ ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି

4/02/2020 at 10:30 AM

ଶନି ଦେବତାଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଏବଂ କର୍ମ ଫଳ ପ୍ରଦାନକର୍ତ୍ତା ବୋଲି କୁହାଯାଇଥାଏ । ହିନ୍ଦୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଶନି ଦେବତା ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେଲେ ଏହା ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଗଭୀର ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । ସେହିଭଳି ଶନି ଦେବତା ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେଲେ ନହେଉଥିବା କାମ ମଧ୍ୟ ଅତି ସହଜରେ ହୋଇଯାଇଥାଏ । ଶନି ଦେବତାଙ୍କ କୃପା ନହେଲେ କୌଣସି କାମ ସଫଳ ହୋଇନଥାଏ । ବିବାହ, ସନ୍ତାନ ଏବଂ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ମଧ୍ୟ ହୋଇନଥାଏ । ଶନି ଦେବତାଙ୍କ କୃପା ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ରହିଥାଏ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ କୌଣସି ବାଧାବିଘ୍ନ ଆସିନଥାଏ ।

ଶନି ଦେବତାଙ୍କୁ ପ୍ରସନ୍ନ କରିବା ଦ୍ବାରା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଦଃଖ କଷ୍ଟ ଲାଘବ ହୋଇଥାଏ । କୁହାଯାଏ ଯେ, ଯଦି ଗ୍ରହମାନଙ୍କରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର କିଛି ବି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଥାଏ ତେବେ ତାର ସିଧାସଳଖ ପ୍ରଭାବ ରାଶି ଉପରେ ପଡିଥାଏ । ଯଦି କୌଣସି କାରଣରୁ ଜାତକରେ ଶନି ଦେବତା ରହିଥାନ୍ତି ତେବେ ସେହି ଜାତକର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଦୁଃଖ ବି ଆସିଥାଏ ଆଉ ସୁଖ ମଧ୍ୟ ଆସିଥାଏ ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆଗାମୀ ୭୨ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ବଡ ରାଜଯୋଗ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଯାହା ଫଳରେ ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ବଳ ହେବ । ଏହି ରାଜଯୋଗରୁ ୫ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଲାଭ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ । କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ଏହି ରାଶିର ମହିଳାମାନେ ଘର ପରିବାର ପାଇଁ ଜାରୁରୀ ଜିନିଷମାନ କିଣି ଆଣିବେ । ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି । ଧାର ଦେଇଥିବା ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଫେରସ୍ତ ପାଇପାରିବେ ।

ନୂଆ ନିବେଶ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାଛୁଆମାନଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ବଢିବ । ମାତ୍ର ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ନିବୃତ୍ତ ରହିବା ଉଚିତ୍ । ତେବେ ଏହି ୫ଟି ରାଶି ହେଉଛି ବୃଷ, ତୁଳା, କୁମ୍ଭ, ମକର ଏବଂ ଧନୁ ।

   Related Posts