Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରତିରକ୍ଷା ରପ୍ତାନୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାଇଲ ଖୁଣ୍ଟ : ଫିଲିପାଇନ୍ସକୁ ଧୃବ ହେଲିକପ୍ଟର ବିକ୍ରି କରିବ ଭାରତ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୫୯ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୯୫୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବାୟୁସେନା ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍‌ରେ ଓଡିଆ ଯବାନ ମୃତ, ତାଳଚେରରେ ରାଣା ପ୍ରତାପ ଦାସଙ୍କ ଘର
  • ||
  • ମାତିଲେ ମାଓବାଦୀ : ଜାଳିଲେ ଗାଡ଼ି, ସୁପରଭାଇଜରଙ୍କୁ କଲେ ଅପହରଣ
  • ||
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଶାସକ-ବିରୋଧି : ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଧାନସଭା ଘେରିବ ବିଜେପି
  • ||

ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ବିମାନରେ ଆମେରିକା ଯିବେ ରଜନୀକାନ୍ତ, ରୁଟିନ୍ ଚେକଅପ୍ ପାଇଁ ଯିବା ଲାଗି କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କୁ ମାଗିଥିଲେ ଅନୁମତି

18/06/2021 at 11:48 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୮/୦୬: ଭାରତର ମେଗାଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତ ଏହି ଶନିବାର ଆମେରିକା ଗସ୍ତ କରିବେ। ବାସ୍ତବରେ ରଜନୀକାନ୍ତ ନିତ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଆମେରିକା ଯାଉଛନ୍ତି। କରୋନା ମହାମାରୀ ହେତୁ ସେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କଠାରୁ ଅନୁମତି ଲୋଡିଥିଲେ, ଯାହା ତାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମିଳିଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ରଜନୀକାନ୍ତ ଶନିବାର ଦିନ ଆମେରିକାରେ ତାଙ୍କର ଡାକ୍ତରୀ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ରଜନୀକାନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବିମାନ ଯୋଗେ ଆମେରିକା ଯାଉଛନ୍ତି। ସେ କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ କିଡନୀ ସର୍ଜରୀ କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ତାଙ୍କ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଥିବା ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଆମେରିକା ଯାଉଛନ୍ତି।

ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଜ୍ବାଇଁ ଅଭିନେତା ଧନୁଷ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଆମେରିକାରେ ଅଛନ୍ତି। ସେ ସେଠାରେ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସୁଟିଂ କରୁଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଡାକ୍ତରୀ ଯାଞ୍ଚ ସମୟରେ ରଜନୀକାନ୍ତ ତାଙ୍କ ଜ୍ୱାଇଁଙ୍କ  ସହ ରହିବେ। ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ ପରିବାରର କିଛି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆମେରିକା ନେଉଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ରଜନୀକାନ୍ତ କରୋନା ଟିକା ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଝିଅ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟା ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଟିକା ନେଉଥିବାର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଫଟୋ ସେୟାର କରି ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟା ଲେଖିଥିଲେ, ‘ଆମର ଥଲାଇଭାନ୍ ମଧ୍ୟ ଟିକା ନେଇଛନ୍ତି । ଚାଲନ୍ତୁ ଏକାଠି କରୋନା ଭାଇରସ୍ ବିରୋଧରେ ଲଢି ଏହି ଯୁଦ୍ଧରେ ଜିତିବା ।‘

   Related Posts