Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ୩୦ ଫୁଟ ଖାଇକୁ ଖସିଲା ବସ୍, ୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୫ ଆହତ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଗୁଣୁପୁର ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ କାରଣରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ବାକି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଡ୍ଵେନ ବ୍ରାଭୋ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ପୁଲୱାମା ଆକ୍ରମଣ ପରେ ଆକ୍ସନ ମୁଡ଼ରେ ସରକାର : ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ହୋଇପାରେ ବଡ ଧରଣର ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ

16/02/2019 at 12:10 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୧୬/୨ : କାଶ୍ମୀର ପୁଲବାମାରେ ଆତଙ୍କବାଦ ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୪୨ ସିଆରପିଏଫ ଯବାନ ସହିଦ ହେବ ଘଟଣାରେ ପୁରା ଦେଶ ଆକ୍ରୋଶରେ ରହିଛି | ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଏନେଇ ପାକିସ୍ତାନ ଠାରୁ ବଦଲା ନେବା ପାଇଁ ଦୃଢୋକ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ସେନାକୁ ବଦଲା ନେବା ପାଇଁ ଜାଗା ଏବଂ ସମୟ ଠିକ କରିବା ପାଇଁ କହିଛନ୍ତି | ଏନେଇ ଆତଙ୍କବାଦଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପାଇଁ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀରେ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ ବସିଛି |


ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ସିସିଏସ ବୈଠକ ପରେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ଅରୁଣ ଜେଟଲୀ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ଯେ, ଶନିବାର ଦିନ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜନାଥ ସିଂ ସବୁ ଦଳ ସହିତ ବୈଠକ କରିବେ | ଏହା ପୂର୍ବରୁ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଗତକାଲି ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ ଡାକି କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଏବଂ ସମସ୍ତ ବିରୋଧୀ ଦଳ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଏବଂ ଭାରତୀୟ ସେନା ସହିତ ଅଛନ୍ତି | ପାକିସ୍ତାନକୁ କିଭଳି ଏହି ଆକ୍ରମଣର ସଠିକ ଜବାବ ଦିଆଯିବ ସେନେଇ ବୈଠକରେ ଆଲୋଚନା ହେବ | ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ ସଂସଦ ଭବନରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି |


ବୈଠକରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଗୁଲାମ ନବୀ ଆଜାଦଙ୍କ ସହ ଆନନ୍ଦ ଶର୍ମା ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି | ଗୁଲାମ ନବୀ ଆଜାଦ କହିଛନ୍ତି ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ଭାରତୀୟ ସୁରକ୍ଷା ବାହିନୀଙ୍କ ସହ ଅଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ଦଳ ଆତଙ୍କବାଦ ବିରୋଧରେ ଲଢ଼ିବା ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କୁ ପୁରା ସମର୍ଥନ କରିବ | ଗୁଳ୍ମ ନବୀ ଅଜାଡି ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏ ସମୟ ଆଲୋଚନାର ସମୟ ନୁହେଁ |


ବୈଠକରେ ଗୃହ ସଚିବ ରାଜୀବ ଗୌବା, ବିଏସପି ନେତା ସତୀଶ ଚନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର, ଆରଜେଡି ନେତା ଜେପି ଯାଦବ, ରଙ୍ଗ ରାଜନ, ଫାରୁଖ ଅବଦୁଲ୍ଲାହ, କେ.ବେଣୁଗୋପାଳ, ନରେଶ ଗୁଜରାଲ, ସୂଦୀପ ବନ୍ଦୋପାଧ୍ୟାୟ, ଶରଦ ପୱାର, ଆନନ୍ଦ ଶର୍ମା, ସଞ୍ଜୟ ସିଂହ, ଜ୍ୟୋତିରଦିତ୍ୟ ସିନ୍ଧିଆ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି |

   Related Posts